Renginiai

Liepos 26-ąją Punia kviečia į Oninių šventę

Liepos 26 d. 19 val. tradiciškai Punia visus kviečia į savo kasmetinę šviežios duonelės  Oninių šventę! Renginio pradžioje bus pasveikintos visos Onutės, vėliau koncertuos šeimininkė - liaudiškos muzikos kapela "Punelė", vyrų ansamblis 'Unisonas", muzikantai iš Panevėžio "Nešpėtni bernai", šoks moterų linijinių šokių kolektyvas "Deivita". Smagiomis dainomis visus džiugins Kęstutis Jablonskis su grupe, grupės "Patruliai", "Poliarizuoti stiklai" ir grupė iš Latvijos "Samanta Tina". 23 val. dangų nušvies įspūdingi šventės fejerverkai, o griausminga diskoteka vyks iki pat 1 val.nakties!

Liepos 28-ąją Oninės Griškabūdyje!

Tradiciškai vienos įspūdingiausių Oninių švenčių šalyje 2019 07 28  d. vėl bus  rengiamos Griškabūdyje, Šakių rajone. Šiemet, kaip ir jau nuo atmenamų laikų, ryte Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčioje bus laikomos Šv. mišios, o vėliau vakare 19 val. vyks didelio masto koncertas; pasirodys Griškabūdžio kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, grupės "Balius", "Poliarizuoti stiklai", "Vega" ir Rebel Heart". Vidurnaktį Griškabūdžio dangų nušvies fejerverkai!

Šį šeštadienį Kumečiai rengia 15-ąją Kaimynų šventę!

Alytaus rajono Kumečių bendruomenė ir jos pirmininkė Audronė Granskienė šį šeštadienį (2019 07 20) 19 val. visus kviečia į 15-ąją bendruomenės šventę "Kaip gyveni kaimyne?!"