Eil. Nr.

Renginys

Data ir valanda

Vieta

Atsakingi asmenys, kontaktai

 

Šventės, popietės, parodos

 

1.

44-oji Dzūkijos regiono kaimo muzikantų šventė- varžytuvės „Taip dainavo mūsų senoliai“.

 Dalyvauja liaudiškos muzikos kapelos ir pavieniai muzikantai iš Alytaus rajono ir miesto, svečiai iš Punsko, atlikėjai iš Lazdijų, Varėnos ir Jonavos rajonų.

 

1 d.

15 val.

ARSKC Luksnėnų skyrius, 

Luksnėnai, Alytaus sen., Alytaus r.

Irena Abromavičienė

Tel. (8 315) 67 515

 

2.

Edukacinės pamokėlės pradinių klasių mokiniams „Draugauk su knyga“

2–3 d.

8:30 val.

ARSVB Simno filialas, Vytauto g. 83, Simnas, Alytaus r.

Lina Daniulevičienė

Tel. (8 618) 03 076

3.

Ekskursija „Susipažinimas su biblioteka“ (pirmokų apsilankymas bibliotekoje) 

 

3 d.

11 val.

ARSVB Daugų filialas, V. Mirono g. 2, Daugai, Daugų sen., Alytaus r.

Valė Remeikienė

Tel. (8 315) 69 131

4.

Edukacinė pamoka „Veltinukas avinėlis“ /Tarptautinei Veltinio dienai/

3 d.

12 val.

ARSVB Ūdrijos filialas, Vytauto g. 24, Ūdrija, Krokialaukio sen., Alytaus r.

Rita Karpičienė

Tel. (8 315) 61 186

5.

Paskaita-edukacinis užsiėmimas „Mano augintinis“. Paskaitą skaitys Jūratė Nenortavičienė – vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė (Alytaus valstybinė  maisto ir veterinarijos tarnyba), edukacinį užsiėmimą su šuniukais ves Kęstutis Rutkauskas, sportinių šunų klubo „Cerberis“ vadovas.

4–31 d. veiks paroda „Mano augintinis“

4 d.

11 val. (laikas gali keistis)

ARSVB Krokialaukio filialas, Žuvinto g. 41, Krokialaukis, Krokialaukio sen., Alytaus r.

Jolita Vaičiulienė

Tel. (8 315) 68 266

6.

Popietė „Pasaulinė gyvūnų diena“

4 d.

11 val.

ARSVB Kumečių filialas, Dainavos g. 32, Kumečiai, Miroslavo sen., Alytaus r.

Nijolė Pocevičienė

Tel. (8 315) 64 631

7.

Kūrybinė diena „Mylėk mažąjį draugą“ /Pasaulinei gyvūnijos dienai/

4 d.

11 val.

ARSVB Ūdrijos filialas, Vytauto g. 24, Ūdrija, Krokialaukio sen., Alytaus r.

Rita Karpičienė

Tel. (8 315) 61 186

8.

Rytmetys Mokytojo dienai „Gražiausios gėlės ir žodžiai, TAU MOKYTOJAU“

5 d.

8:30 val.

ARSVB Kumečių filialas, Dainavos g. 32, Kumečiai, Miroslavo sen., Alytaus r.

Nijolė Pocevičienė

Tel. (8 315) 64 631

9.

Šaškių varžybos

 

5 d.

13 val.

ARSVB Daugų filialas, V. Mirono g. 2, Daugai, Daugų sen., Alytaus r.

Valė Remeikienė

Tel. (8 315) 69 131

10.

Popietė senjorams „Kai visas metų turtas smilkiniuos...“

Renginio partneris – ARSKC Krokialaukio skyrius

6 d.

15 val.

ARSVB Santaikos filialas, Santaikos g. 16, Santaika, Krokialaukio sen., Alytaus r.

Laima Petkevičienė

Tel. (8 315) 47 275

Rasa Navakauskienė

Tel. (8 315) 47 210

11.

Renginys „Spalvingoji rudens paletė“. Organizatorius – Vankiškių biblioteka. Partneriai: Alytaus r. sav. Miroslavo sen. Vankiškių k. seniūnaitė, Alytaus r. sav. kultūros centro Miroslavo skyrius, Miroslavo biblioteka.

6 d.

19 val.

ARSKC Vankiškių kultūros namų salė, Vankiškiai, Miroslavo sen., Alytaus r.

 

Dalė Kočiūnė

Tel. (8 315) 63 287

Nijolė Žiūkienė

Tel. (8 315) 66 273

12.

Armonikierių šventė-subuvimas „Skambėk širdy, nenustok“. Armonikierių iš Alytaus, Varėnos, Vilniaus, Širvintų, Raseinių, Utenos, Jonavos, Prienų mietų ir rajonų programa. Liaudiškos muzikos kapelos  „Skylėta kepurė“ (Utena) koncertas.

 

6 d.

19 val.

ARSKC Alovės skyrius

Alovėlės g. 23, Alovės k., Alytaus r.

 

Ramunė Miškauskienė

Tel. (8 315) 58 723

 

13.

Popietė „Knygos istorija nuo knygnešių iki kompiuterių“

7 d.

12 val.

ARSVB Mergalaukio filialas, Topolių g. 11, Mergalaukis, Simno.sen., Alytaus r.

Sigutė Karčiauskienė

Tel. (8 315) 47 844

14.

 „Lyg paukščiai iškelia sparnus, tavieji mokiniai į kelią“ /Mokytojo dienai/

7 d.

13 val.

ARSVB Rimėnų filialas, Beržų g. 8, Rimėnai, Daugų sen., Alytaus r.

Danutė Kilmonienė

Tel. (8 315) 42 722

15.

Pirmokų įrašymas į skaitytojus „Pažintis su biblioteka“

 

10 d.

10 val.

ARSVB Krokialaukio filialas, Žuvinto g. 41, Krokialaukis, Krokialaukio sen., Alytaus r.

Daiva Kalasauskienė

Tel. (8 315) 68 266

16.

Pažintinis rytmetys „Sveika, biblioteka“ priešmokyklinio ugdymo vaikams

10 d.

11 val.

ARSVB Butrimonių filialas, Draugystės g. 1, Butrimonys, Alytaus r.

Asta Daironienė

Tel. (8 315) 61 732

17.

Paskaita „Ruduo – vitaminų metas“ (paskaitą skaitys Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Dalia Kitavičienė). 10–30 d. veiks paroda „Ruduo – vitaminų metas“

10 d.

11:30 val.

ARSVB Krokialaukio filialas, Žuvinto g. 41, Krokialaukis, Krokialaukio sen., Alytaus r.

Jolita Vaičiulienė

Tel. (8 315) 68 266

18.

Popietė, skirta pradinių klasių mokiniams ,,Ir linksma, ir nedidutė visus sveikina knygutė“

10 d.

12 val.

ARSVB Makniūnų filialas, Mokyklos g. 28, Makniūnai, Raitininkų sen., Alytaus r.

Berūta Sadauskienė

Tel. (8 315) 46 922

19.

Popietė vaikams „Janinos Černiauskienės kūryba vaikams“.

2–20 d. veiks spaudinių paroda „Janina Černiauskienė – pedagogė, poetė, rašytoja“ 

12 d.

12 val.

ARSVB Pivašiūnų filialas, Mokyklos g. 3, Pivašiūnai, Alytaus r.

Marytė Burneikienė

Tel. (8 315) 29 009

20.

Aldonos Zenkevičiūtės knygos „Kontis ir Tvarkius pristatymas“ (Kartu su bendruomene „Daugų kraštas“)

13 d.

12 val.

ARSVB Daugų filialas, V. Mirono g. 2, Daugai, Daugų sen., Alytaus r.

Valė Remeikienė

Tel. (8 315) 69 131

21.

Garsiniai skaitymai vaikams „Šile – po egle“, skirti Jadvygos Černiauskienės 100 metinėms.

13–30 d. veiks spaudinių paroda „Nepraradau tikėjimo žmogum ir gėriu“

13 d. 

12:30 val.

ARSVB Punios filialas, Kauno g. 3, Punia, Punios sen., Alytaus r.

Irena Kaškonienė

Tel. (8 315) 68 677

22.

Kino filmų pavakariai vaikams „Knygos ekrane“

 

13 d.

16:30 val.

ARSVB Kumečių filialas, Dainavos g. 32, Kumečiai, Miroslavo sen., Alytaus r.

Nijolė Pocevičienė

Tel. (8 315) 64 631

23.

Piešinių konkursas „Piešiu auksinį rudenį“

 

14 d.

12 val.

ARSVB Mikalavo filialas, Mikalavo kelias 26, Mikalavas, Pivašiūnų sen., Alytaus r.

Renata Stanevičienė

Tel. (8 315) 58 962

24.

Edukacinis užsiėmimas “Iš rudens pintinės“ /Gyvūnėlių gamyba iš rudens gėrybių/

14  d.

 13 val.

ARSVB Praniūnų filialas, Praniūnų g. 11, Praniūnai, Alytaus sen., Alytaus r.

Dalia Ramanauskienė

Tel. (8 315) 48 681

25.

Popietė vaikams „Žaidžiame kartu po pamokų“

 

14 d.

15 val.

ARSVB Venciūnų filialas, Alyvų g. 4, Venciūnai, Alovės sen., Alytaus r.

Elena Krugelienė

Tel. (8 315) 42 431

26.

Moksleivių stalo žaidimų turnyras

 

14 d.

15 val.

ARSVB Verebiejų filialas , Liepų g. 2, Verebiejai, Simno sen., Alytaus r.

Eglė Burdzilauskienė

Tel. (8 315) 49 934

27.

Literatūros popietė ,,Nutolusių dienų šviesoj“, skirta literatės J.Černiauskienės 100-osioms gimimo metinėms

15 d.

12 val. (laikas ir data gali keistis)

ARSVB Alovės filialas, Mokyklos g. 5, Alovė, Alovės sen., Alytaus r.

Birutė Jarusevičienė

Tel. (8 315) 43 132

28.

Pivašiūnų seniūnijos popietė „Graik, muzikante“.

 Programoje: Pivašiūnų amtų centro mėgėjų meno kolektyvų programa.

19 d.

15 val.

Pivašiūnų gimnazijos salė, Pivašiūnai, Alytaus r.

Milda Stanevičienė

Tel. (8 315) 90 009

 

29.

Parodos „Kaimo gyvenimo portretai“ (Krokialaukio kaimo vaizdai ir žmonės) atidarymas Krokialaukio daugiafunkciame centre. Projektas vykdomas ARSVB Krokialaukio filialui bendradarbiaujant su Alytaus kraštotyros muziejumi. Paroda veiks iki lapkričio 20 d.

20 d.

14 val. (data ir laikas gali keistis)

ARSVB Krokialaukio filialas, Žuvinto g. 41, Krokialaukis, Krokialaukio sen., Alytaus r.

Daiva Kalasauskienė

Tel. (8 315) 68 266

30.

Farologo Aido Jurkšto knygos „Lietuvos švyturių istorija“ pristatymas

20 d. 16:30 val.

ARSVB, Naujoji g. 48, Alytus

 

Arnoldas Šatrauskas

Tel. (8 315) 75 250

31.

Miroslavo seniūnijos rudens šventė

 „Su krintančiais lapais“

20 d.

19 val.

ARSKC

Miroslavo  skyrius,

Dainavos g. 7,  Miroslavas,

Alytaus r.

 

Irena Norkūnienė

Tel. 8 315 66 253

32.

Pasakų popietė vaikams „Ten, už jūrų, už kalnų...“    

 

21 d.

14 val.

ARSVB Eičiūnų filialas, Butrimonių g. 10, Eičiūnai, Butrimonių sen., Alytaus r.

Regina Germanavičienė

Tel. (8 315) 41 233

33.

Folkloro  vakaras „Kas dainon sudėta“. Dalyvauja Butrimonių folkloro ansamblis „Dėdės ir dėdienės“, Prienų r.  Stakliškių etnografinis ansamblis bei Eičiūnų kolektyvai.

21 d.

19 val. 

Arskc Butrimonių skyrius Eičiūnų laisvalaikio salė, Eičiūnų k., Alytaus r.

Dalia Jusienė

Tel. 8 614 06120

34.

Dešimtasis renginys iš  12 renginių ciklo „HARMONINGAS GYVENIMAS“, garsiniai skaitymai iš Sarah Ban Breathnach knygos „Paprasta pilnatvė“, viskas apie mandalas: kas tai, kam skirta ir kaip piešti

24 d.

11 val.

ARSVB Kumečių filialas, Dainavos g. 32, Kumečiai, Miroslavo sen., Alytaus r.

Nijolė Pocevičienė

Tel. (8 315) 64 631

35.

Netradicinė kūno kultūros pamoka ,,Gyvenk sveikai“

 

27 d.

8 val. (laikas gali keistis)

ARSVB Butrimonių filialas, Draugystės g. 1, Butrimonys, Alytaus r.

Asta Daironienė

Tel. (8 315) 61 732

36.

„Rudenėlis jau ir čia...“

(ikimokyklinio ugdymo vaikams)

 

27 d.

10 val.

ARSVB Miroslavo filialas, Vienuolyno g. 16, Miroslavas

Nijolė Žiūkienė

Tel. (8 315) 66 273

37.

Literatūrinė valandėlė vaikams ,,Baltos lankelės, juodos avelės“

 

27 d.

13 val. (laikas gali keistis)

ARSVB Alovės filialas, Mokyklos g. 5, Alovė, Alovės sen., Alytaus r.

Birutė Jarusevičienė

Tel. (8 315) 43 132

38.

Daugų seniūnijos rudens šventė

27 d.

 18 val.

ARSKC

Daugų skyrius,

Ežero g. 30, Daugai, Alytaus r.

 

Ilona Zapolskienė

Tel. 8 315 69 239

39.

Tradicinis gaspadinių klubo vakaras. Susitikimas su tautodailininke  Danute Senutiene.

 

 

27 d.

19 val.

ARSKC Pivašiūnų amatų centras, Trakų g. 33, Pivašiūnai,

Alytaus r.

 

Milda Stanevičienė

Tel. (8 315) 90 009

 

40.

Pasakų valandėlė ,,Vaikučiams  pabiručiams“

 

28 d.

12 val.

ARSVB Genių filialas, Mokyklos g. 2, Geniai, Alytaus r.                            

Lidija Matulevičienė

Tel. (8 315) 48 137

41.

Liaudiškos muzikos kapelos „Ūdra“ 10-ties metų kūrybinės veiklos jubiliejaus šventė.

Ūdrijos kaimo bendruomenės „Želmuo“ vakaronė „Rudens sukcinis“.

28 d.

19 val.

Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio centro salė, Ūdrijos k., Alytaus r.

Regina Zabitienė

Tel. 8 616 80068

Algis Malaškevičius

 

42.

Renginys iš renginių ciklo „ATMINTIS GYVA“ III d. „Jie mokė mus“ (Išėjusiems mokytojams atminti)

30 d.

12 val.

ARSVB Simno filialas, Vytauto g. 83, Simnas, Alytaus r.

Lina Daniulevičienė Tel. (8 618) 03 076

 

 

 

Daugiau informacijos apie renginius galima sužinoti:

Alytaus rajono savivaldybės kultūros centre (ARSKC), Pulko g. 21,  Alytus, tel. 8 614 53 704;

• Alytaus rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (ARSVB), Naujoji g. 48, Alytus, tel. (8 315) 52 204.