2018 m. gruodžio 27 d. Alytaus r. meno ir sporto mokykloje vyko 23-iasis Daugų seniūnijos šaškių kalėdinis turnyras, keturios šaškininkės ir devyni šaškininkai kovojo dėl čempiono titulo. Varžybų dalyvius pasveikino Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktoriaus funkcijas vykdanti mokytoja metodininkė Laima Zalanskienė, palinkėjo sėkmės ir gerų emocijų varžybų metu. Varžybų dalyviai padėkojo už suteiktą galimybe pasivaržyti, pasidžiaugė, kad Alytaus r. meno ir sporto mokykla tampa Daugų sporto mėgėjų traukos centru.

Atkaklios kovos vyravo visą vakarą ir numatyti laimėtoją vyrų grupėje buvo sunku, bent keturi dalyviai iki priešpaskutinio turo pretendavo laimėti pirmąją vietą. Visgi, visų nuostabai, nugalėjo šio turnyro debiutantas Arvydas Sedaitis, antrąją vietą laimėjo Vladas Sakalauskas, trečiąją – Juozas Židžiūnas. Moterų grupėje nenugalima Irena Kavolynienė, antrąją vietą iškovojo Jurga Bakšytė, trečiąją – Dalė Arbačiauskienė.

Šias varžybas organizavo Alytaus r. meno ir sporto mokykla ir Daugų sporto ir kultūros klubas „Daugis“ įgyvendinant Alytaus rajono savivaldybės sporto rėmimo projektus „Alytaus rajono sportas“ ir „Sportas – sveikatos šaltinis 9“. 

                       

                                    Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija