Almantas Jakimavičius "Daugų"krepšinio komandos treneris 

2017-2018 metų Lietuvos Mažų miestelių krepšinio lygoje penktasis Daugų KK Daugai, kuriame dalyvauja ši komandą, sezonas pasiekė lemiamų rungtynių etapą. Pirmame ir antrame etape komandos rezultatai yra geri ir didesnių problemų dėl patekimo į ketvirtfinalį nekėlė. Pirmame etape, pogrupio varžybose laimėjus 5 ir pralaimėjus 1 varžybas, užimta pirma vieta ir galimybė varžytis antrame etape. Šiame etape, jau rungtyniavome su žymiai stipresnėmis komandomis, pasiekėme 4 pergales ir patyrėme 2 pralaimėjimus. Vienintelį kartą namuose pralaimėjome praeito sezono B diviziono nugalėtojams Dembavos Rezus komandai, bet išvykoje juos nugalėjome ir šiame etape užėmėme antrą vietą ir turime galimybę varžytis ketvirtfinalyje.


Pirmo etapo pabaigoje komandą papildė keletas naujų žaidėjų, vienas iš jų ir LKL  komandose žaidęs Nerijus Varnelis, praeitų metų MMKL čempionas. Tokio lygio žaidėjo žaidimo supratimas, lygis, patirtis įnešė naujovių pačiame žaidime, esamiems žaidėjams teko kažkiek persiorientuoti, pasitempti, sukėlė šiek tiek jaudulio, bet visumoje Nerijaus atėjimą vertinu pozityviai. Didžiausias klausimas ar užteko laiko susižaisti, suprasti vieniems kitus.

Atsakymas jau greitai, šį šeštadienį, 17 valandą, Daugų TVM sporto salėje ketvirtfinalio mačas su Viduklės Vidukėlė-Naftrus komanda ir po savaitės atsakomosios varžybos Raseiniuose. Nuo šių dviejų rungtynių baigties priklausys ar Daugų Daugai komandą matysime tarp keturių stipriausių B divizione. Šiame etape silpnų komandų nebelieka. Varžovas labai rimtas, tikimės sirgalių palaikymo, pažadame kovoti ir atiduoti visas jėgas. Mes už Daugus!


Giedriaus Rusino nuotrauka: