Danielius Jakubavičius

Šį šeštadienį liepos mėn. 21 d. 19 val. Alytaus r. Kumečių kaime vyks tradicinė 14-oji kraštiečių šventė "Kaip gyveni kaimyne?".

Nuo pat ryto Kumečių stadione varžysis futbolo komandos, o vakare prie mokyklos sugužės visas būrys muzikantų ir dainininkų, kurie žada visus linksminti iki pat 1 val. nakties.

Šio renginio nemirtinga organizatorė Kumečių kaimo bendruomenės pirmininkė ir kapelos "Kaimynai" dūšia ir jėga Audra Granskienė papasakojo, jog šią šventę kaip visas kitas čia, rengia iš savo vidinės  paskatos, kad gana kaime liūdėti. Geriau sueiti, dainuoti ir šokti, tuo liūdesį ir vargus nuvarant tolyn nuo savo namų.

Juk svarbiausia bendravimas, o jei jis nuoširdus ir atviras – viskas įmanoma. Ypač kai šalia juosia geri ir paprasti žmonės.

A.Granskienė taip pat pasidžiaugė, jog Kumečių kapela, gyvuojanti devintus metus, ne tik kad nesiskirsto, tačiau ir plečiasi su gerais muzikantais iš Simno ir Alytaus. Šiuo metų jų kapela susideda iš 15 narių ir jų pasirodymų pilna visur. Todėl ir kiekvienas suorganizuotas renginys Kumečiuose, tai  jų visų perteikta bendra patirtis įgyta svetur…

Audra Granskienė kviečia visus atvykti į renginį ir pasidžiaugti puikiomis dainomis bei čia tvyrančia ypatinga vasariška nuotaika, o dėl oro nesijaudinkite, jis jau ankstyvą pavasarį organizatorių buvo užsakytas šios parapijos Metelių bažnyčioje.