Danielius Jakubavičius

2019 06 08 d. nuo pat vidurdienio nuotykių parke "Tarzanija" rinksis Audi automobilių gerbėjai iš visos Lietuvos. Jų garbingiausi svečiai bus "Volkswagen" kolegos.

Po naujų "Audi" klubo narių krikštynių ir įvairių atrakcijų bei žaidimų, truksiančių net keturias valandas, visi kviečiami į nuostabų "16 Hz" ir "Tribute" koncertą. Bilieto kaina 8 e.

Apie jau trečiajį ir patį didžiausią organizuojamą "Audi Club Alytus" renginį ir iniciatyvas pasiteiravome šios organizacijos įkūrėjos alytiškės Elizabetos Dusevičienės:


Kiekvieną šių metų "Audi Club Alytus" renginį jūs vis organizuojate vis didesnį ir didesnį? Iš kur imate tiek energijos?

Energijos semiamės iš žmonių kurie atvyksta, dėka jų norisi daryti vis didesnį ir geresnį renginį.

Kodėl šventės vietą pasirinkote būtent "Tarzanijos" nuotykių parką?

Todėl, kad "Tarzanijoje" labai daug vietos, nuostabi aplinka bei labai nuostabus savininkas Mindaugas Aldonis, kuris be ilgų svarstymų sutiko mums leisti rengti renginį.

Kiek planuojate sulaukti automobilių?

Kadangi bus svečių iš visos šalies, todėl planuojame jų sulaukti itin daug. Priedo žinant, kad prisijungs ir draugai "Volkswagen" atstovai, tai nuteikia ypač optimistiškai.

Ar nebaisu apsiimti organizuoti tokį grandiozinį renginį? Juk galite patirti ir nemažų finansinių nuostolių?

Bet kokiam organizavimui baimė yra, kad apsiimant  telkiant visus į paprastą automobilių 'meet'a" (susitikimą),. Visada  rūpi, kad tik viskas pavyktų... Tačiau juk visi žinome, kad kas nerizikuoja, tas negeria šampano. 

Visiems įdomu, kokias sporto atrakcijas šį kartą surengsite savo gerbėjams? Juk kaskart naujas idėjas sugalvoti yra nepaprastai sunku?

Šįkart, kaip ir kaskart, aktyvumo bus daug, pagrindinai vyraus NOMINACIJOS, kurių teisėjai bus mūsų rėmėjai, kurių vertingi prizai atiteks to vertiems automobilių savininkams, geriausiems vairuotojams. Galime pasidžiaugti, kad šį renginš remia: BR2, Melga, Boldas, Kirpykla Brigita, Detava, Omeka, Turbo karts, Liux maistas, Autoseans, APRC.

Vos prasidėjus jūsų aktyviai veiklai, pasirodė įvairių neigiamų, tikėtina iš kitų automobilių markės klubų atstovų, komentarų. Jus tai slėgė ar priešingai, pakrovė tolimesniam kūrimo procesui?

Mes į komentarus žiūrime kaip į pastabas, kurioje vietoje reikia pasitempti, ir į tai atsižvelgiame. Džiaugiamės, kad po paskutinio renginio beveik nesulaukėme kritikos. Todėl tik pirmyn, nėra ko liūdėti!

P.S. Visi norintys dalyvauti koncerte bus įleidžiami nuo 16:30. Koncerto kaina  - 8 eurai. Galima atvažiuoti su bent kokios markės automobiliu. Koncertas skirtas visiems.

Koncerto pradžia 17:30, koncerto pabaiga 20:00.

Tai pat renginyje pasirodys Jaunimo centro grupės "Boružėlė" ir "Šypsena".

Audi Club Alytus įkūrėjai: Simas ir Elizabeta Dusevičiai, didžiausi pagalbininkai: Arūnas Butėnas, Vidmantas Dalinskas, Mindaugas Šatas, Vytautas Butėnas, Minvydas Balevičius, Aušra Kmieliuvienė, Karolina Zvaliauskaitė, Irma Dapkūnaitė,ir kiti.

Šiuo metu FB paskyroje Danielius.net vyksta konkursas, kuriame laimėtojas gaus du nemokamus bilietus į šį renginį. Kviečiame dalyvauti!