Sausio 13-osios rytas Alytaus rajono savivaldybėje prasidėjo susikaupimu ir rimtimi: savivaldybės vadovai ir  administracijos darbuotojai ant palangių įžiebė žvakeles žuvusiems Laisvės gynėjams atminti. Dirbantys iš namų žvakeles degė kiekvienas ant savo palangės.

Savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas su Laisvės gynėjų diena telefonu pasveikino 1991 m. sausio įvykių dalyvį, Laisvės gynėją Juozą Drobnį, gyvenantį Raitininkų seniūnijoje. Meras dėkojo Juozui Drobniui už pilietiškumą ir drąsą, neblėstančią meilę Tėvynei, linkėjo sveikatos jam pačiam ir jo šeimos nariams.

Vidurdienį savivaldybės vadovai – meras Algirdas Vrubliauskas, mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė ir jos pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius  atėjo prie Alytaus miesto parke esančio Sausio 13-osios atminimo kryžiaus. Jie padėjo Lietuvos vėliavos spalvų puokštę ir tylos minute pagerbė tomis lemtingomis dienomis žuvusius Laisvės gynėjus.

Sausio 13-osios įvykių atminimui skirti renginiai rajone tęsiasi, jie vyksta seniūnijose,  bendruomenėse, miestų ir gyvenviečių aikštėse.

Alytaus rajono savivaldybės informacija