Alytaus rajono savivaldybės vadovai su Simno seniūnu, seniūnijos įstaigų atstovais aptarė artimiausius darbus Simno seniūnijoje. Seniūnas Vladas Čeponis pažymėjo, kad po žiemos tvarkomos kelių duobės, žvyrkeliai lyginami greideriu. Bus atnaujinta

Jonų parko estrada: perdažyti suolai, atlikti kiti reikalingi remonto darbai.

Administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė informavo, kad Alytaus rajono savivaldybė jau nupirko ne­nau­do­ja­mą, pri­va­tiems as­me­nims pri­klau­siusį pa­sta­tą Sim­ne, Aly­taus g.10. Šiame pastate,  jį rekonstravus, įsikurs ra­jo­no Prieš­gais­ri­nės ap­sau­gos tar­nybos Sim­no ug­nia­ge­sių ko­man­da ir Pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cen­tro Sim­no am­bu­la­to­ri­ja.                

Pasitarime taip pat kalbėta apie Giluičio ežero paplūdimio tvarkymą, Pavasario gatvės atnaujinimo darbus. SĮ „Simno komunalininkas“ direktorius  Juozas Kalėda sakė, kad jau pakeisti Pavasario gatvės kanalizacijos ir vandentiekio vamzdynai,  o šilumos trasa bus atnaujinta po šildymo sezono. Taip pat sutvarkytas Pavasario gatvės drenažas, įrengta lietaus kanalizacija.

Sėkmingai tęsiama daugiabučių renovacija. Modernizavimo darbai jau vyksta Vytauto gatvės 42 name, netrukus prasidės Vytauto g. 85 namo atnaujinimas. Šiais metais taip pat numatoma rekonstruoti šilumos trasą nuo Ateities g. 6 namo iki gimnazijos.

Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Giedrė Ilgūnaitė kalbėjo, kad Simno seniūnijoje apie 70 proc. asmenų, kuriems pagal prioritetą priklauso skiepytis ir kurie pageidavo tai daryti, jau yra paskiepyti nuo COVID-19.

Simno gimnazijos pradinukai ir ikimokyklinukai sėkmingai grįžo į kontaktinį ugdymą, o abiturientai laukia kontaktinių konsultacijų. Ikimokyklinės grupės taip pat priima vaikus. Jau vyksta Simno gimnazijos neformalus mokinių ugdymas,  Meno ir sporto mokyklą lanko 60 mokinių, iš jų 34 - muzikos, 26 - sporto skyrių.

Alytaus rajono savivaldybės informacija