Daugai dėl sugadinto drenažo bus panašūs į Šilutės rajoną?

 Daugai dėl sugadinto drenažo bus panašūs į Šilutės rajoną?

Po žiemos staigiai tirpstantis sniegas ar šiltuoju sezonu pliūptelėjęs staigus lietaus gūsis, iškart žmonėms parodo vandens nuotekų silpnąsias vietas. Taip yra ir Dauguose Maironio ir Dzūkų gatvių žemiausioje vietoje, skęstama kaip reikiant.

Istorija prasidėjo dar prieš keletą metų, kai viena įmonė Dauguose vykdė vandentvarkos projektą ir šalia drenažinio šulinio sandėliavo smėlį. Jau tada gausesnis lietaus vanduo smėlį nunešė į drenažinius vamzdžius ir juos netruko užkišti. Žemiausių vietų gyventojai tapo vos ne Šilutės rajono nelaimėliais, nes vos nubėgęs didesnis lietaus ar nutirpusio sniego kiekis- iškart paskęsta rūsiai ir kiemai.

O po tokio didelio projekto, kitas taip greitai nenusimato. Ir nesvarbu, kad daug brokų palikta. 

Visgi prieš keletą mėnesių “skęstantys” daugiškiai kreipėsi į seniūniją ir gavo reikalingą pagalbą: kai vandens nepavyko pašalinti net ugniagesiams, buvo iškviesta iš Alytaus spec. tarnyba, kuri su galingais siurbliais per dieną išpompavo susikaupusį vandenį. O dabar per tokias liūtis kas žmonėms daryti? Ūkiniai pastatai pilni vandens, kiemai užtvindyti, turėtų užtrumpinti rūsiuose esanti elektra… Ar tik neteks patiems žmonėms daryti rinkliavą ir pasidaryti naują drenažą, kuris prieš kelis metus buvo sugadintas? Juk kaltų tokiais atvejais, kaip visada nebūna… Ne veltui pasakyta, kad skęstančiojo pačio reikalas išsigelbėti…


Rašyti komentarą