Rūta Averkienė

Pirmąją mokslo metų dieną labdaros ir paramos fondas „Sporto viltys“ puikiomis dovanomis – pilnai sukomplektuotais „Hummel“ firmos sportiniais krepšiais – pradžiugino dvidešimt Varėnos „Ryto“ progimnazijos bei Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos penktokų. 

Fondo vadovas Rolandas Markinas pažymi, kad šią vasarą fondo organizuota paramos akcija „Penktoko sportinis krepšys“ buvo sėkminga. „Esame dėkingi akcijos iniciatoriui Vytarui Radzevičiui, kuris geranoriškai prisideda prie kilnios fondo misijos bei labdaros ir paramos principais pagrįstų fondo tikslų įgyvendinimo. Jo populiarumas, teigiamas požiūrio į sveikos gyvensenos svarbą propagavimas ir geranoriška pagalba neabejotinai suteikia mums didesnes galimybes labiau padėti sportuojančiai Varėnos krašto bendruomenei. Akciją skyrėme nepasiturinčių šeimų vaikams, kuriems šios paramos labiausiai reikia, nes jų tėveliai tiesiog neišgali vaikams nupirkti kokybiškų sportinių aprangų.  Mums labai smagu, kad šiandien vaikams galėjome padovanoti pilnai sukomplektuotus „Hummel“ firmos sportinius krepšius – aprangas, sportinius batelius, sportinius kostiumus ir kuprines. Tikimės, kad pasipuošę gražia sportine apranga, jie norės dar labiau sportuoti, lankys sportinius būrelius ir rinksis sveiką gyvenimo būdą“, – sako fondo vadovas.

Varėnos „Ryto“ progimnazijos Mokslo ir žinių dienos šventėje drauge dalyvavęs akcijos iniciatorius Vytaras Radzevičius pasidžiaugė, kad geros valios žmonių dėka penkiolikai šios progimnazijos penktokų padovanotos kokybiškos sportavimui skirtos dovanos.  „Linkiu jums pažinimo džiaugsmo pačiais įvairiausiais būdais, nes pasaulio pažinimas yra didelė palaima ir viena didžiausių dovanų žmogui. Aš labai džiaugiuosi, kad jūs tame kelyje. Taip pat labai džiaugiuosi, kad mums pavyko surinkti šiek tiek pinigėlių sportiniams krepšiams ir dovanoti tiems vaikams, kuriems jų labiausiai reikia. Kad jūs visi galėtumėte kartu sportuoti. Linkiu būti viena komanda, nes komandoje visi vienas kitam padeda. Ir jūs siekite savo tikslų ir būkite laimingi. Sėkmingų mokslo metų!“, – linkėjo akcijos iniciatorius.

„Ryto“ progimnazijos direktorius Rimas Vasiliauskas fondo „Sporto viltys“ kolektyvui dėkojo už tokią gražią iniciatyvą ir puikias dovanas. „Džiaugiuosi, kad šiomis sportinėmis aprangomis pasipuoš tie vaikai, kuriems tikrai labiausiai šios paramos reikėjo. Vaikų ir tėvelių vardu – nuoširdus ačiū!“.

Senosios Varėnos A. Ryliškio pagrindinės mokyklos penktokams buvo padovanoti penki sportiniai krepšiai. Mokyklos direktorius Gintautas Bendorius sakė: „Džiaugiamės kartu su tais vaikais, kurie gaus šiuos tikrai labai dailius sportuoti reikalingus daiktus. Ši parama jiems labai reikalinga. Gražiai pasipuošus, bus ir didesnė motyvacija dalyvauti sportiniuose užsiėmimuose“.

Na, o patys vaikai, tik pamatę šias dovanas, tiesiog sproginėjo linksmom emocijom! Štai penktokės Deimantės mama Skaistė, kurios šeimoje auga penki vaikai, negalėdama paslėpti džiaugsmo, sakė, jog pati tokią kokybišką aprangą kažin ar galėtų nupirkti. „Deimantė iš pradžių galvojo, kad gaus dovanų krepšį ir kedukus. Bet kai atsegė krepšelį, ir pamatė dar trumpą aprangą ir sportinį kostiumą, šokinėjo iš džiaugsmo vos ne iki lubų. Dukra lanko rankinio treniruotes, tad jau laukia, kada galės eiti į pirmą treniruotę taip gražiai pasipuošus“, – kalbėjo Deimantės mama. 

Penktokas Viktoras taip pat laukia pirmųjų futbolo treniruočių, nes, kaip sakė jo mama Erika, su tokia sportine apranga sportuoti bus ir smagiau, ir lengviau. Viktoro tėvai,  kurių šeimoje iš viso auga šeši vaikai, sakė esantys be galo dėkingi fondui „Sporto viltys“ už įgyvendintą jų sūnaus svajonę – sportuoti apsirengus kokybiška sportine apranga.

Labdaros ir paramos fondo „Sporto viltys“ kolektyvas dėkingas visiems geros valios žmonėms, kurie prisijungė. Pasak jų, net ir pati mažiausia auka buvo reikšmingas indėlis įgyvendinant šią penktokams skirtą akciją. Ypatinga padėka – pagrindiniam akcijos partneriui bei rėmėjui UAB „Hummel“ ir pagrindiniam informaciniam paramos akcijos partneriui – naujienų portalui „15min.lt“. Taip pat rėmėjams – UAB „Sportturas“ ir ,,Patrick”, informaciniams rėmėjams: radijo stočiai „FM99“, naujienų portalui „AlytusPlius.lt“, „dzukijosveidas.lt“, „druskonis.lt“, „danielius.net“, „giruzis.lt“.