Via Nobile

Į Baltarusijos miestą Gardiną pastaruoju metu galima nuvykti paprasčiau. Baltarusijos turistinį rekreacinį Augustavo kanalo parką, kurio teritorijoje yra ir Gardino miestas visus 2018 metus galima aplankyti be šios šalies vizos. 

Atsiradus puikiai ir lengvai galimybei aplankyti Gardiną,  nedvejodami, pradėjome formuoti paslaugų paketus į šį miestą bei jo apylinkes. 

Todėl, klientų pageidavimu, siūlome ir pažintines vienos dienos keliones, ir ilgesnės trukmės keliones. Suformuoti pasiūlymai ir pavieniams turistams, ir  grupėms.

Gardinas nebe tas miestas, kurį prisimename tokį, koks buvo sovietmečiu. Net daug matęs turistas iš Lietuvos niekur kitur nepamatys tokios keistos ir tuo pačiu įdomios kultūrų sintezės. Tai tarsi persipinančios istorijos praeities ir dabarties samplaika. Gardiniškiai nori išsaugoti visų istorijos tarpsnių – LDK, II-ojo Pasaulinio karo ir pokario bei sovietmečio reliktus. Todėl mūsų turistai galės pamatyti įvairaus laikmečio architektūrą: pilis, bažnyčias, muziejus, kuriuose gali juos labai nustebinti ten esančios ekspozicijos.

Gardinas gana žalias miestas ir švarus miestas.


Norintys vykti į Gardiną, privalo turėti pasą, galiojantį  ne mažiau kaip 3 mėnesius nuo grįžimo dienos. Pabrėžiu, kad asmens tapatybės kortelės negalioja. Visais kitais dokumentais, kurie reikalingi sienos kirtimui, pasirūpiname mes – kelionių agentūra. Pasirūpiname ir pažintinės programos sudarymu, kelionės medicininiu draudimu. Paaiškiname kaip pildyti muitinės deklaracijas.

Paslaugos tikrai nebrangios, prieinamos ir senjorams, ir moksleiviams, kuriems, manau, ypatingai įdomu būtų pamatyti vieną svarbiausių LDK miestų – Gardiną. Individualiems turistams, kurie nori vykti savo transportu paslaugos kaina – nuo 5 iki 8 EUR,  grupėms  su ekskursine programa nuo 28 iki 35 EUR  priklausomai nuo programos ir grupės dydžio.. 

Klientai mielai dovanoja savo artimiesiems ekskursiją į Gardiną. 

Norinčius keliauti prašome kreiptis į mūsų įmonę M. K. Čiurlionio 44-9,  tel. 860035454, 831351599  rezervacijos@vianobile.lt

Danielius.net:  Įmonė Via Nobile, pagal atskirus turistų užsakymus, gali sudaryti ir visos praleistos  Gardine dienos laisvalaikio paketą, kuriame būtų numatyta lankomi objektai, pietūs kavinėje ir net  apsilankymas profesionaliame Gardino srities dramo teatre! 

Be to daugelis lietuvių į Gardiną vyksta nusipirkti drabužių, bei apsilankyti pas vietos stamotologus, kurių paslaugos ženkliai pigesnės nei pas mus.