Dauguose gimę ir užaugę Artūras Židžiūnas ir Tomas Dabravolskas, 2007 m. įkūrę įmonę „Uab Artom“, jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai plėtoja verslą dviejomis kryptimis:

1. Įvairių valstybinių ir privačių įstaigų ir organizacijų aprūpinimas baldais, žaislais, kanceliarinėmis, sporto  ir kitomis prekėmis bei buitine technika. Taip pat užsiima mažosios architektūros projektavimu, gamyba, montavimu.

2. Vaikų žaidimų aikštelės; lauko treniruokliai; profesionalūs treniruokliai sporto salėms, treniruokliai kineziterapijai.  Taip pat lieja dangas žaidimų aikštelėms, stadionams.

Šiai dienai tai jau įmonių grupė „Art-Tom“ , kuri susideda iš keturių įmonių, vykdančių veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Įmonėse dirba iki 40 darbuotojų.

Džiugu, kad įmonės 2017 metais pasiekusios 3 milijonų eurų apyvartą, kaskart pelno dalį išleidžia labdarai, kad sporto ir kultūros sferoje dirbantys žmonės, pasinaudoję jų parama, galėtų įgyvendinti savo geranoriškus siekius.

Už labdaringą veiklą ir paramą Vilniaus miesto mokykloms ir darželiams Uab „Artom“ 2017 m. gavo padėką iš Vilniaus miesto savivaldybės, ją įteikė Vilniaus miesto meras R. Šimašius kasmetiniame renginyje skirtame remėjams . Paminėsime, kad ši įmonė prisideda prie Vilniaus darželio „Kaštonas“, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos, Lietuvos sutrikusios klausos ikimokyklinio ugdymo istaigos, VšĮ Pozityvaus ugdymo instituto  ir daugelio kitų įstaigų ir organizacijų vykdomų iniciatyvų, parėmimo.

Džiugu kad verslininkai neužmiršta ir savo šaknų. Antai jų finansinė parama kasmet pagyvina Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos renginius, prisideda prie Daugų Vlado Mirono gimnazijos inventoriaus atnaujinimo, padeda „Daugų“ krepšinio komandos nariams keliauti į išvykos varžybas, yra kasmet vykstančio šaškių turnyro Dauguose remėjai.

Almantas Jakimavičius, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius, sako pamenantis situaciją, kai prieš keletą metų reikėjo pirkti, keisti daug mokyklinių suolų, lentų ir kito mokyklinio inventoriaus. Mokykla, kaip ir visi kiti potencialūs klientai, ieškojo kuo geresnės kokybės ir mažesnės kainos. Pirko ir iš UAB Artom, tik paskui paaiškėjo, kad tai kraštiečių, tiksliau daugiškių sukurta firma. A. Jakimavičius ir dabar esant poreikiui kažką įsigyti, kreipiasi į šią įmonę, visada paslaugiai padeda, pataria, nuolaidas padaro. Taip pat paremia įvairius renginius, bei jau ne pirmą sezoną prisideda prie krepšinio komandos Daugų “Daugai” gyvavimo. Artūras ir Tomas yra paprasti, malonūs, bendraujantys žmonės, turintys įvairių verslo idėjų, tame tarpe ir gražių minčių padėti, paremti savo gimtą miestelį, jo žmones, organizacijas. Ačiū jiems.

Laima Zalanskienė ir Gintautas Pikūnas, Alytaus r. meno ir sporto m-klos mokytojai, nuoširdžiai sako ačiū kasmetiniam Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkurso ,,Sentimentai valsui” rėmėjui - įmonių grupės ART-TOM vadovui Artūrui  Židžiūnui ir įmonės akcininkui Tomui Dabravolskui. Išties smagu, kai žmonės išvykę iš mažo miestelio, sėkmingai sukūrę savo verslą dosniai dalijasi gerumu. Juk ne veltui sakoma ,,Vidinis žmogaus gerumas - tai saulė“ (V. Hugo).

Sigitas Junevičius, bene kūrybingiausias sporto varžybų organizatorius Alytaus rajone, sako, jog prie sportinio judėjimo Dauguose ypač svariai prisideda UAB ARTOM vadovai Artūras Židžiūnas ir Tomas Dabravolskas. Dar besimokant Daugų žemės ūkio mokykloje, Artūras dalyvavo futbolo ir stalo teniso respublikiniuose turnyruose, buvo aktyvus pagalbininkas organizuojant įvairias varžybas. O abu vyrai, įkūrę savo verslą, nepamiršo Daugų ir aktyviai remia sporto idėjas: jau antrus metus iš eilės organizuoja UAB „ART-TOM“ šaškių turnyrą, neatsisako ateityje padėti ir futbolininkams…

Kodėl „Art-Tom“ skiria nemažą pinigų dalį labdarai ir paklausėme įmonių grupės bendrasavininkio ir direktoriaus Artūro Židžiūno:

Džiaugiamės savo sėkme ir nuoširdžiai dalinamės ja su tais, kuriems reikia mūsų paramos. Esame socialiai atsakingas verslas. Žvelgiame plačiai, todėl savo paramą teikiame įvairiose srityse – remiame meną, sportą, likimo nuskriaustuosius, bendruomenių organizuojamus renginius.

Esame pelno siekianti organizacija, tačiau keletas šiltų padėkos žodžių mums kaskart patvirtina, jog  darome kažką tikrai prasmingo.

          Ačiū Jums, Artūrai ir Tomai.

                                                                                                           Danielius Jakubavičius