Danielius Jakubavičius

Pirmoji Alytaus rajono Joninių šventė tradiciškai ir vėl nuskambėjo Dauguose. Ir nors įsismarkavęs lietus išgąsdino šiek tiek renginio organizatorius, kad atvyks nedaug žmonių, tačiau viskas pasikeitė tuoj pat sudainavus linksmas dainas, pasveikinus varduvininkus ir žinoma užkūrus Joninių laužą.

Apie tai foto ir video reportažai:


Joninės viena gražiausių vasaros švenčių, lydima burtų ir apeigų. Juk sakoma, Joninių naktį papartis pražysta, o ugnis, vanduo, augalai skleidžia paslaptingus garsus ir tarsi kviečia visus susirinkti į vieną būrį.

Daugiškiai vieni pirmųjų Alytaus rajone šventė Jonines. Jau antrus metus šventė vyko paplūdimyje prie Daugų technologijos ir verslo mokyklos. Ir nors oro sąlygos nelepino, tačiau neatbaidė  susirinkusiųjų švęsti ir linksmai praleisti laiką. Visus susirinkusiuosius pasveikino ir gerų įspūdžių palinkėjo Lietuvos Respublikos Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, kandidatė į Seimo narius Daiva Ulbinaitė ir Daugų seniūnijos seniūnė Irma Kašėtienė. Šventėje taip pat dalyvavo tarybos nariai: Monika Ražanauskienė ir Danielius Jakubavičius, Alytaus rajono kultūros centro direktorė Eglė Sereičikienė, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos direktorė Auksė Sapežinskienė.

Norime padėkoti visiems už nuostabią šventę, kurią sukūrėme kartu. Ačiū Kultūros centro Alovės skyriaus teatro grupei ir Daugų jaunimui už iškilmingą šventės atidarymą, visiems dalyvavusiems Daugų seniūnijos meno kolektyvams už gerą nuotaiką, skambias dainas, muziką ir smagius šokius.

Nuoširdus ačiū rėmėjams: Alytaus rajono savivaldybei, asociacijai „Daugų kraštas“.

Dėkojame Danieliui Jakubavičiui už šventės įamžinimą. Ačiū Mindaugui Verbickui - renginio vedėjui, Daugų technologijos ir verslo mokyklai ir mokytojai Eglei Volungevičienei už šventės dekorą, Daugų trečiojo amžiaus universitetui už nupintus vainikus, Algirdui Marčiukoniui už laužą. Grupei „Bent“ už smagias dainas.

Širdingai ačiū savanoriams: Živilei, Arnui ir Romui Seiliams, Valei Smolskienei, Alvyrai Vaicekauskienei, Kiprui Šilalei, Gabijai Truncytei, Rapolui Puzonui, Povilui Senkoniui, Gabijai Zapolskaitei už pasiruošimą ir pagalbą renginio metu. Ir ačiū visiems susirinkusiems.


Kultūros centro Daugų skyrius