2019 m. gruodžio 12 d. Alytaus r. meno ir sporto mokykloje vyko  25-iasis Daugų seniūnijos šaškių kalėdinis turnyras, šaškininkai kovojo dėl čempiono titulo asmeninėse varžybose.

Tai ketvirtasis 2019/2020 m. sezono sportinis renginys Daugų seniūnijos bendruomenei ir antrasis šaškių sporto mėgėjams. Lapkričio mėnesį, rungtyniavo šaškininkai komandinėse varžybose, stalo tenisininkai, gruodį-badmintoninkai, 2020 m. sausį rungtyniaus smiginio ir baudų metimo į krepšį, vasario mėnesį jėgas išbandys tinklininkai.

Šių žaidynių organizatoriai Alytaus r. meno ir sporto mokykla ir Daugų sporto ir kultūros klubas Daugis, kurie šį projektą vykdo jau ketvirtus metus  įgyvendinant Alytaus rajono savivaldybės sporto rėmimo projektus „Alytaus rajono sportas“ ir „Sportas – sveikatos šaltinis 10“.

Šaškių varžybose, moterų grupėje, nugalėjo Dalia Vilkienė, antrą vietą laimėjo Valė Smolskienė, trečią-praėjusių metų nugalėtoja-Irena Kavolynienė.

Atkaklios kovos vyko vyrų grupėje, iki paskutinio turo keturi dalyviai pretendavo laimėti pirmąją vietą. Laimėjęs paskutinį susitikimą čempiono vardą iškovojo Juozapas Truncė, antras buvo Danielius Jakubavičius, trečias-Ramūnas Savickas. 

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija