2018 m. kovo mėn. 11 d. 14 val. 30 min. Alytaus rajono Punios kultūros namuose vyks tradicinis Liaudiškos muzikos kapelų šventė - varžytuvės "Ant Nemuno kranto".

Pasak vieno iš organizatoriaus "idėjinio žmogaus" Gintauto Šmito, ši tokios apimties šventė čia organizuojama jau aštuntąjį kartą. Tik porą kartų buvo įsiterpę jubiliejiniai 25-ių ir 30-ies metų kapelos "Punelė" koncertai. Visuose kituose varžėsi vis kitos kapelos.

Šiemet besivaržančios kapelos Kėdainių "Beržynėlis", Gargždų "Šešios bačkos" ir Kėdainių "Barupė" , susumavus žiūrovų balsavimus, laimės 200, 150 ir 100 eurų piniginius prizus.

Žiūrovus puikiomis dainomis džiugins šeimininkai kapela "Punelė" , o svečių teisėmis - Zyplių dvaro kapela, Šakių rajono Mamų ir dukrų kvartetas.

Šventę ves Uršė ir Juozapas iš Marcinkonių spanguolyno...

G. Šmitas sako, jog prisikviesti kapelas ir garsius muzikantus į Punią nėra sunku, nes ir kapela "Punelė" pastoviai vyksta į atsakomuosius koncertus. Todėl toks abipusis bendradarbiavimas - tik dar viena galimybė garsinti Punios ir Alytaus rajono kraštą. 

Įėjimas į koncertą - 2 eurai.


Siūlome prisiminti praėjusių metų koncertus: