Kovo 11-ąją Alytaus r. Simne ir Punioje vyks įspūdingi renginiai koncertai. Esant galimybei, būtinai apsilankykite!

1. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Simne vyks šventiniai renginiai miesto bažnyčioje ir istorinėje aikštėje. Kovo 11-ąją 11.00 val. Simno bažnyčioje bus aukojamos šventos  Mišios už Lietuvos nepriklausomybę, gros Didžiosios kunigaikštienės Birutės Ulonų bataliono Sausumos pajėgų orkestras. Po Mišių šventinė eisena žygiuos į kermošių miesto aikštėje, kurioje šurmuliuos tautodailininkai, amatininkai, verbų pynėjai, medžio drožėjai, audėjos, mezgėjos, ūkininkai, prekiautojai. Simno kermošiaus atidarymas 12 val. Susirinkusius pasveikins bataliono orkestras,  koncertuos Alytaus rajono liaudiškos muzikos kapelos „Simnyčia“,  „Savi“, „Pivašiūnai“, iš Panevėžio atvykę „Nešpetni bernai“, dainininkė Donalda Meiželytė. Kovo 11 d. atvykti į Simną ir pasveikinti Lietuvą bei iš širdies pasilinksminti didžiausiame dzūkiškame pavasario kermošiuje kviečia Alytaus rajono savivaldybė.

2. 2018 m. kovo mėn. 11 d. 14 val. 30 min. Alytaus rajono Punios kultūros namuose vyks tradicinis Liaudiškos muzikos kapelų šventė - varžytuvės "Ant Nemuno kranto". Pasak vieno iš organizatoriaus "idėjinio žmogaus" Gintauto Šmito, ši tokios apimties šventė čia organizuojama jau aštuntąjį kartą. Tik porą kartų buvo įsiterpę jubiliejiniai 25-ių ir 30-ies metų kapelos "Punelė" koncertai. Visuose kituose varžėsi vis kitos kapelos. Šiemet besivaržančios kapelos Kėdainių "Beržynėlis", Gargždų "Šešios bačkos" ir Kėdainių "Barupė" , susumavus žiūrovų balsavimus, laimės 200, 150 ir 100 eurų piniginius prizus. Žiūrovus puikiomis dainomis džiugins šeimininkai kapela "Punelė" , o svečių teisėmis - Zyplių dvaro kapela, Šakių rajono Mamų ir dukrų kvartetas. Šventę ves Uršė ir Juozapas iš Marcinkonių spanguolyno...

G. Šmitas sako, jog prisikviesti kapelas ir garsius muzikantus į Punią nėra sunku, nes ir kapela "Punelė" pastoviai vyksta į atsakomuosius koncertus. Todėl toks abipusis bendradarbiavimas - tik dar viena galimybė garsinti Punios ir Alytaus rajono kraštą. 

Įėjimas į koncertą - 2 eurai.