Gražiausia pavasario šventė, sujungianti šeimas, - Motinos diena. Pivašiūnų gimnazijos pradinių klasių mokiniai su savo mokytojais pakvietė mamas, močiutes, globėjas į nuotaikingą joms skirtą šventę „Mama – gražiausias žiedas žemėje“.

Renginio scenarijaus autorė  - mokytoja Rima Zajančkauskienė. Mokinius šventei ruošė šokių mokytoja Živilė Patinskaitė, muzikos mokytojas metodininkas Algirdas Glovickis. Akis džiugino ir fotografuotis skirta gėlių arka (autorė pradinių klasių vyr.  mokytoja Lina Kochanskienė), kuri pražydo  aktų salėje ir kvietė nusifotografuoti mamas su savo vaikais. Gimnazijos aktų salėje vyko koncertas, pralinksminęs mūsų puikiąsias mamas. Nuotaiką susirinkusioms mamoms taip pat pakėlė, suteikė gerų emocijų priešmokyklinės grupės ir 1- 4 klasių mokinių sudainuotos dainos, nuoširdžios šypsenėlės, išsakyti žodžiai, linkėjimai, skambios melodijos ir nuostabūs šokiai. Mokiniai, be abejo, įteikė savo pačių darytas dovanėles. Mamas pasveikinti atvyko Pivašiūnų amatų centro darbuotojai su nuotaikingu koncertu.

Nuoširdžiausi žodžiai, skambiausios dainos, linksmiausi šokiai, šilti apkabinimai – viskas šioje šventėje buvo skirta pačioms brangiausioms – mamoms. Renginys buvo įdomus ir gražus. 

 

                        Pivašiūnų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Venčkauskaitė