Ruduo – susimąstymo metas, kupinas gražiausių spalvų ir svajonių. Besidraikantys voratinkliai, degančios putinų ir šermukšnių kekės, vėjo žaismas su margaspalviais lapais taip ir kviečia Auksiniu rudeniu išpuošti žodį...

Rugsėjo 16 dieną Panočių bibliotekoje susirinko poezijos ir dainos mylėtojai kartu pasidžiaugti rudens dienų žavesiu, pasiklausyti ką kalba ruduo poetų posmuose, dainose. Varėnos literatų klubo „Jievaras“ klubo pirmininkė Renata  Česnulevičienė, narės: Irena Malmygienė, Laimutė Cibulskienė, Eugenija Strazdienė, Lidija Cichockienė  perskaitė jausmingas eiles ne tik apie rudenį, bet ir apie tėviškę, motiną, vaikystę, meilę... Klausytojus sužavėjo ir šventišką nuotaiką dar labiau pagyvino atliekami Dubičių bendruomenės retro ansamblio „Neramios širdys“ (vadovė Filiutė Kapočienė) romansai, kuriuose persipynė kančia, meilė ir ruduo.

Nuoširdžiai dėkojame literatams ir dainininkėms už jausmingas eiles ir dainas, žiūrovams už gausius aplodismentus. Linkime, kad šis ruduo būtų spalvingas ne tik gamtoje, bet ir jūsų jausmuose, kūryboje, dainose, mintyse ir išgyvenimuose.

Panočių bibliotekos bibliotekininkė Rimutė Antuchevič, 

Kaniavos kultūros centro direktorius Algimantas Vitkus