Rugpjūčio 13 d. Varėnoje vyks jau antrasis daugkartinio Lietuvos čempiono Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras.

Praėjusiais metais buvo sulaukta net 26 komandų iš Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Prienų ir Varėnos rajono. Turnyrą organizuojantys Varėnos sporto centro specialistai tikisi, kad vieno žymiausių Lietuvos krepšininkų Pauliaus Jankūno vardas šiais metais į varžybas pritrauks dar daugiau krepšinio aistruolių bei žiūrovų, neabejingų šiai sporto šakai.

Buvusio ilgamečio Kauno „Žalgirio“ komandos kapitono Pauliaus Jankūno nuomone, iniciatyva surengti krepšinio turnyrą yra puiki ir sveikintina, nes suteikia vaikams, jaunimui šansą susirinkt sporto aikštelėje ir turiningai, produktyviai praleist laiką.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pažymėjo, kad praėjusiais metais įvykęs pirmasis Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras turėjo didelį pasisekimą ir įrodė, kad Varėnos sporto bendruomenei krepšinis taip pat yra mėgstama sporto šaka: „Mums labai svarbu, kad jaunimas atsilieptų į garsių žmonių iniciatyvas, tad kviečiu aktyviai registruotis ir dalyvauti turnyre!“.

Paskubėkite! Registracija vyksta iki rugpjūčio 9 d. 21 val. (Organizatoriai turi teisę registraciją nutraukti anksčiau laiko arba esant reikalui pratęsti.) Registracijos formą rasite čia: https://bit.ly/3zrR4LF
Šiais metais turnyre gali dalyvauti trijų amžiaus grupių krepšininkai – vaikų grupė (14 metų ir jaunesni), jaunimo grupė (15-17 metų) ir vyrų grupė (be amžiaus apribojimų).

Kiekvienas turnyro dalyvis gaus specialiai turnyrui sukurtus marškinėlius, grupės prizininkų laukia taurės ir atminimo medaliai, rėmėjų dovanos ir prizai.

Suburkite draugų komandą ir atvažiuokite gerai praleisti laiko į Dzūkijos širdį – Varėną!