Kovo 10 d. Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus  mokiniai ir mokytojai minėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąją sukaktį .

 Renginio pradžioje apie mūsų tautos kelią laisvės link papasakojo ir su švente pasveikino istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė. Dar kartą buvo priminta, kad lemiamą tašką Lietuvos išsivadavimo byloje padėjo 1990 m. kovo 11 d. Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo priimtas Nepriklausomybės Atkūrimo Aktas, kuris baigė pusę amžiaus trukusią mūsų valstybės aneksiją.

Savo dainas ir posmus  Lietuvai skyrė pradinių ir 5-10 klasių mokiniai. Juos paruošė mokytojai Neringa Valvonienė, Daiva Abramavičienė ir  Gintautas Pikūnas. Kadangi minint pirmąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos metines susirinkusiųjų rankose sukosi vėjo malūnėliai, simboliškai skleisdami žinią apie atkurtą Lietuvos nepriklausomybę, todėl koncerto metu mokinių rankose taip pat sukosi trispalviai malūnėliai. Dainuodami finalinę dainą „Laisvė“ tikrai pajutome tą nuotaiką, kuri prieš tris dešimtmečius žmonėms įžiebė viltį ir tikėjimą!