Visus kviečiami į 10-ąjį gyvo garso muzikos festivalį „Pupasodis gyvai 2019", kuris vyks š. m. rugpjūčio 14 d. (trečiadienį) 18.00 val. Gerdos ir Vidmanto Veselgų sodyboje, adresu Parko g. 20 Pupasodžio kaime Alytaus rajone.

Renginyje dalyvaus: Vladas Kovaliovas, Tadas Pasaravičius ir grupė „Sol Syrup", Alytaus jaunimo centro grupė „Jazz do it", grupė „Age", Giedrius Leškevičius su grupe „Joke", Artūras Sikorskis, Bardas Vladas, grupė "Senas kiemas" ir Irena Jokšienė, grupė „Andry Abro Band", grupė „Combo Band",  Eglė ir Nerijus Malinauskai, sesės Greta ir Laura, grupė „Kryžkelė", Kristina Cibulskė, Rolandas Noreika, Jurgis Šnioka.
Renginio metu tradiciškai bus galima paskanauti bulvinių blynų, atsigaivinti namine gira, susišildyti kava, vaikai galės žaisti su kamuoliais ar nusitapyti savo gyvenimo šedevrą. Vakaro metu visi galėsime pasidalinti savo gerumu... ne tik pasiklausyti ir aplodismentais palaikyti daug talentingų muzikantų, atlikėjų, bet ir paremti fizinę negalią turinčius žmones – Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubą „Alytupis".

Laukiame Jūsų nuoširdžių šypsenų, plojimų bei geros nuotaikos!