Vėstantis oras mums pranešė - atėjo laikas pasidžiaugti nudirbtais darbais bei surinktomis gausiomis rudens gėrybėmis.  Akį džiugino auksaspalvės kriaušės, raudonskruosčiai obuoliai, pilvotieji moliūgai, žaliosios cukinijos, nuraškyti riešutai. Džiaugdamiesi rudens dovanojamomis gėrybėmis priešmokyklinės grupės vaikai, pradinių klasių mokiniai ir mokytojos organizavo ugdymo proceso dieną ir kartu grožėjosi, mokėsi, linksminosi.


          Ugdymo proceso diena „Rudenėlio šventė“ Punios mokykloje daugiafunkciame centre organizuota spalio 26 dieną. Jos tikslas, susipažinus su daržovių įvairove bei pagaminus jų muliažus iš kinetinio smėlio, ugdyti meilę gamtai. Parengiamieji darbai prasidėjo jau spalio pradžioje. Į veiklas įsijungti buvo prašomi ir mokinių tėveliai. Vaikams tėveliai padėjo prisirinkti įvairių daržovių, vaisių ir kartu kūrė darbelius, originaliai juos papuošdami, dekoruodami, panaudodami įvairias priemones. 

          Diena buvo pradėta mokomąja veikla. Mokiniai susipažino su daržovių įvairove. Po to visi ėjo gaminti kinetinio smėlio bei daržovių muliažų. Šią edukacinę veiklą organizavo Vitalija Baranauskienė, priešmokyklinės grupės mokinės mama. Vėliau visi žiūrėjo video pasakas ,,Ropė“, ,,Daržovių karas“ bei mokėsi dainų apie daržoves ir jų svarbą sveikatai. 

          Dieną baigėme ,,Daržovių puota“, kurios metu vaikai vaidino, šoko, dainavo. Mokiniams ir jų tėveliams bus įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą „Rudenėlio šventėje“ ir sukurtą kompoziciją parodai „Derliaus dovanos“. Ši paroda  dar visą lapkričio mėnesį bus eksponuojama mokykloje ir  puoš jos erdves.  


         Šventė baigėsi, bet visi dar ilgai džiaugėsi atliktais darbais, įgytomis žiniomis, dalijosi įspūdžiais. 


Asta Šarkelienė, pradinių klasių mokytoja