Danielius Jakubavičius

2020 03 03 d. antradienį apie 16.30 val. gautas pranešimas, kad Metelytės kaime, Simno seniūnijoje Alytaus rajone buvo užpultas nacionalinės mokėjimo agentūros darbuotojas. Į įvykio vietą išskubėjo policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.


Neoficialiais duomenimis NMA darbuotojas automobiliu atvyko į Gedimino gim.1952 m. žemės sklypą apžvelgti žemės plotų. O tuo metu įtariamai neblaivus vyriškis, turėjęs nuoskaudų, dėl vis kažkieno nedidelių vagysčių jo sodyboje, atbėgęs puolė kirviu šį automobilį. Pasak agentūros darbuotojo, jis pamatęs grėsmingai su kirviu atlekiantį vyrą, bandė atbuline eiga iš ten sprukti, tačiau užpuolikas vistiek suspėjo smogti kirviu į jo šoninį durų stiklą, o šį išdauždamas, dar įkirto ir į galvą besidengiančią rankos plaštaką.


NMA specialistas automobiliu nuskubėjęs į šalimais esančią ūkininkų sodybą tuoj pat išsikvietė spec. tarnybas. Netrukus atvykę policijos pareigūnai sulaikė agresyvų vyriškį, o medikai nukentėjusiajam suteikė pirmąją med.pagalbą, vėliau dar jį šį išsiveždami į Alytaus apskr. St.Kudirkos ligoninę. Laimei - žaizda nedidelė. 

Įvykį tiria Alytaus apsk. VPK pareigūnai.