Gegužės 11 d. švenčiant Tarptautinę slaugytojų dieną Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pasveikino Savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojus profesinės šventės proga. 

Meras pasidžiaugė, kad savivaldybės GMP stotyje dirba profesionalūs ir darbui atsidavę specialistai.

 „Jūsų darbo kelyje yra visko. Labai daug įtampos ir atsakomybės. Sulaukiate ir priekaištų, būna ir nepagrįstų, bet turite būti kompetentingi, išmanantys. Jūsų darbas yra reikalingas ir neįkainojamas“, – kalbėjo A. Vrubliauskas, sveikindamas GMP stoties darbuotojus.

Slaugytojų dienos proga meras A. Vrubliauskas įteikė Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties dispečerei Gražinai Jonienei padėką už ilgametį ir nepriekaištingą bei atsakingą darbą, pareigingumą, iniciatyvumą. Palinkėjo sveikatos, džiaugsmo ir neblėstančios energijos kasdieniuose darbuose. G. Jonienė GMP stotyje dirba 40 metų.MP stoties darbuotojus profesinės šventės proga sveikino ir Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė. GMP stoties direktorius Aleksandras Bružas kolektyvui padėkojo už gerą darbą ir įteikė  šventinį tortą.


Alytaus rajono savivaldybės GMP stotis teikia medicininę pagalbą Alytaus rajono ir miesto, Lazdijų gyventojams. Per parą būna iškviečiami apie 61 kartą. Alytaus rajono savivaldybės GMP stotis teikia ir dispečerinės paslaugas – aptarnaujami Alytaus rajono, miesto, Lazdijų, Varėnos, Druskininkų savivaldybių gyventojai.  

Alytaus rajono savivaldybės informacija