Balandžio 11 dienos popietę Alytaus jaunimo pamėgtoje kavinėje „Spotas“ 23 kartą vyko Moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapo varžytuvės (proto mūšis). Į teisinių žinių konkursą susirinko net septynios komandos (3 komandos iš Alytaus rajono ir 4 iš Alytaus miesto): Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos „Vanagai“, Daugų Vlado Mirono gimnazijos „DVM“, Putinų gimnazijos „Draugai“, Pivašiūnų gimnazijos „Juoda balta“, Jotvingių gimnazijos „Jotvingiai“, Simno gimnazijos „Simniečiai“ bei Jaunųjų policijos rėmėjų „Dramd“ komandos.

Pasibaigus trims pirmojo etapo turams paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda. Tačiau, kas užims antrą ir trečią vietas buvo neaišku. Šį kartą prireikė ir papildomų klausimų, kadangi dvi lygiavertės komandos surinko vienodą balų skaičių. Taip sukaupę visą savo išmonę ir atsakę į papildomus klausimus pergalę iškovojo ir antrą vietą užėmė Jaunųjų policijos rėmėjų „Dramd“ komanda. Trečios vietos prizais buvo apdovanoti Simno gimnazijos „Simniečiai“ komandos nariai.

Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti vertingomis dovanomis: išmaniosiomis apyrankėmis, rašikliais su žibintuvėlio, lazerio ir lietiklio funkcija bei termo puodeliais. Visiems kitiems dalyviams buvo įteiktos „Temidė“ konkurso padėkos, medaliai ir mielos smulkmenos. Komandas atlydėję mokytojai taip pat neliko be dovanų.

„Temidė“ organizatoriai dėkoja Alytaus rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriui ir Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriui už svarų indėlį rengiant šį konkursą.

Nekantriai lauksime „Temidė“ II etapo, kuriame varžysis visos apskrities komandos, o laimėjusioji gins Alytaus vardą respublikiniame konkurso etape.

Alytaus apskr. VPK informacija