Balandžio 12-ą dieną Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai šventė mažąsias Vaikų Velykėles. Renginio tikslas – puoselėjant senąsias lietuviškas tradicijas plėtoti vaikų žinias apie Velykų ir Atvelykio papročius, ugdyti tautiškumą, kūrybiškumą, padėti suvokti Velykų prasmę.

     Mokiniai prisiminė Velykų tradicijas, aiškinosi, ką simbolizuoja kiaušinis, kokias marginimo technikas žmonės naudojo senovėje ir kaip margina dabar. Vaikai lauke rideno margučius, lenktyniavo, kurio margutis nurieda toliausiai, kurio stipriausias. Pakalbėję apie Velykų šventės linksmybes ir pramogas žaidė lietuvių liaudies ratelius ir suposi sūpuoklėse, kad derlius užaugtų gausesnis. Šventės pabaigoje mokiniai iš nuspalvintų mažų kiaušinukų sukomponavo ,,Didįjį margutį“.

     Renginio „Vaikų Velykėlės“ metu ne tik stengėmės puoselėti lietuviškas tradicijas, lavinti kūrybiškumą, bet ir ugdėme bendruomeniškumą. Visi dirbome ir linksminomės kartu, gėrėjomės atliktu darbu ir pasiektu rezultatu. Džiaugėmės, kad visi šventės dalyviai buvo apdovanoti labdaros ir paramos fondo ,,Švieskime vaikus“ organizuojamo projekto ,,Vaikų Velykėlės“ prizais.

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija