Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) jau dvyliktus metus rengia „Auksinės krivūlės“ apdovanojimus. Asmenims, nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui skiriamas „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas. Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai nusprendė šiam apdovanojimui teikti ilgamečio tarybos nario Vydo Baravyko kandidatūrą. Toks sprendimas priimtas vienbalsiai šiandien vykusiame tarybos posėdyje.

 

Pasak mero Algirdo Vrubliausko, V. Baravykas tikrai vertas minėto apdovanojimo ir viliamasi, kad LSA valdybos sprendimas dėl jo skyrimo bus palankus kandidatui.

V. Baravykas gimė 1950 m. Liudvinave, Marijampolės rajone.

1967 m. baigė  Liudvinavo vidurinę mokyklą, vėliau Lietuvos žemės ūkio akademiją, įgijo mokslinio agronomo kvalifikaciją. Kurį laiką dirbo pagal specialybę.

Pirmasis Alytaus apskrities valdytojas kūrė ir formavo apskrities valdytojo administraciją. Ėjo Alytaus rajono valdytojo pareigas. 2000 m. tapo Alytaus rajono savivaldybės meru. Netrukus buvo išrinktas į Lietuvos Respublikos Seimą (2000–2004 m.). Seime dirbo Aplinkos apsaugos komitete, Antikorupcinėje, NATO reikalų komisijose.

 

Daugiau kaip 20 metų, su nedidelėmis pertraukomis, renkamas į Alytaus rajono savivaldybės tarybą.

 

V. Baravykas už uolų ir sąžiningą darbą rajono bendruomenės labui yra apdovanotas Alytaus rajono savivaldybės ženklu.

 

Tarybos narys aktyviai dalyvauja diskusijose ir priimant sprendimus, susijusius su ūkiniais, socialiniais, komunaliniais, ekonominiais ir kitais gyventojų bendruomenei rūpimais klausimais, turi savo tvirtą nuomonę ir ją argumentuotai gina.

 

„Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimų nugalėtojus LSA paskelbs ir apdovanos spalio mėnesį, minint Vietos savivaldos dieną.

Alytaus rajono savivaldybės informacija