Kalėdinė mugė kviečia visus alytiškius ir miesto svečius sutikti šventes be rūpesčių ir pasirūpinti dovanomis iš anksto. Gruodžio 10 d. nuo 9 val. ryto Rotušės a. jūsų lauks Lietuvos dizainerių rūbai bei aksesuarai, namų dekoro elementai, išskirtinės dovanos, gausus Kalėdinių dovanų asortimentas, sveikatai palankūs bei gurmaniški užkandžiai ir saldumynai.

Šiemet mugė pasitinka dar įvairesnė ir dar įdomesnė.
Beveik 100 mugės prekybininkų iš visos Lietuvos atvyksta į Alytų vienai dienai pristatyti savo kuriamus gaminius tik Jums. Mugės prekeiviai galės pasiūlyti lino, šilko ar vilnos gaminių. Savo mažuosius taip pat galėsite papuošti stilingais bei šiltais aksesuarais.
Ieškantys ekologiškų, natūralių alternatyvų mugėje galės įsigyti Lietuvoje sukurtos kosmetikos, gaminių iš levandų, hidrolatų ir ajurvedinių balzamų.
Savo išskirtinumą demonstruos ir maisto proiduktų gamintojai bei atstovai. Įvairūs konditerijos gaminiai, kaimiški mėsos ar rūkytos žuvies produktai įtiks net išrankiausiam gurmanui. Namų atnaujinimui ar dovanams galėsite rinktis gaminius iš medžio, keramikos bei tekstilės. Kalėdinių puošmenų ieškantiems – mugės prekeiviai pasiūlys natūralių gamtinių medžiagų vainikų, rankų darbo eglutės papuošimų, o mėgstantiems jaukius vakarus žvakių šviesoje – galės rinktis iš didžiulės gausos natūralaus sojų vaško bekvapių ir kvepiančių žvakių.

Kad šventės būtų ramios – pasiruoški iš anksto.
Mugės organizatorių tikslas – padėti alytiškiams pasiruošti šventėms be vargo ir iš anksto, tad visų renginio lankytojų laukia smagus ir patogus apsipirkimas vienoje vietoje, kur smukieji verslininkai, pristatys ir padės kiekvienam išsirinktai tai, ko labiausiai reikia.

Apsilankykite kalėdinėje Alytaus mugėje ir nudžiuginkite save bei artimuosius.

Gruodžio 10 d., Rotušės a., Alytus.
Mugė vyks nuo 9 iki 18 val.
Mugėje bus filmuojama ir fotografuojama.

Mugės organizatorius: Mugių centras