2021 m. rugsėjo 18 d. Alytaus r. meno ir sporto mokyklos bendruomenė - direktorė Auksė Sapežinskienė, mokyklos mokytojai – Sigitas Junevičius, Laima Zalanskienė, Rolandas Lukoševičius, mokiniai dalyvavo IV-ose Dzūkų žaidynėse Druskininkuose. Kadangi Alytaus r. meno ir sporto mokykla turi didžiausią patirtį vaikų ir jaunimo sporto organizavimo srityje, koordinavo pasirengimą sporto šventei, rūpinosi komandų suformavimu, bendradarbiavimu su šventės organizatoriais. Apjungę viso Alytaus rajono sporto aistruolius – Joną Nevecką, Danutę Gudaitienę, Valdą Valvonį, mokinius iš kitų rajono gimnazijų bei jaunimą iki 29 metų, visi kartu sėkmingai dalyvavo žaidynių programoje ir atstovavo Alytaus rajono savivaldybės komandą.
Vaikai ir jaunimas varžėsi penkiose rungtyse: futbolo 7×7, krepšinio 3×3, tinklinio, jėgos trikovės ir rankinio. Vienareikšmiškai, žaidynių tikslas – ne tik siekti medalių ir taurių, bet vaikus ir jaunimą skatinti judėti, įtraukti į fizinį aktyvumą. Dzūkų žaidynėse dalyvavo 6 savivaldyvių - Alytaus rajono, Alytaus, Varėnos, Druskininkų, Lazdijų ir Trakų vaikai bei jaunimas (iki 29 metų) komandos. Nors oro sąlygos dalyvių nelepino, tačiau iškilmingas žaidynių atidarymas vyko Druskininkų Jaunimo užimtumo centro lauko teritorijoje. Visus susirinkusius sveikino Seimo narys Vytautas Bakas, Druskininkų miesto meras Ričardas Malinauskas ir žaidynių iniciatorius Gediminas Jakavonis.
Skirtingose, sportui pritaikytose erdvėse vyko jau minėtų sporto šakų varžybos. Vakarop, žaidynių uždarymo ceremonijos metu sėkmė ir gausios ovacijos, sveikinimo šūksniai lydėjo Alytaus rajono sporto entuziastus, kurie garbingai pelnė prizines vietas ir buvo iškilmingai apdovanoti medaliais ir taurėmis. III-ąją vietą futbolo 7×7 varžybose užtikrintai laimėjo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos futbolininkų komanda, treneris-mokytojas metodininkas S. Junevičius; jėgos trikovės rungtyse, trenerio J. Neveckos treniruojami ugdytiniai Deimantė Žurinskaitė ir Deividas Zmejauskas pelnė II-ąsias vietas; krepšinio 3×3 turnyro vyresniųjų amžiaus grupės dalyviai pelnė II-ąją vietą. Sveikiname ir dėkojame visiems Alytaus rajono savivaldybės komandos dalyviams, atstovams, sporto aistruoliams, dalyvavusiems IV Dzūkų žaidynėse Druskininkuose.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija