Lapkričio 26-osios vakarą Butrimonių kultūros namuose vyko šios seniūnijos gyventojų vakaronė „Po rudens darbų pabūkime kartu“.

Butrimonių krašto gyventojus ir svečius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, savivaldybės tarybos nariai, seniūnas Andrius Karlonas.

„Man gražu stebėti jūsų bendrystę, susitelkimą, kūrybinius polėkius, – sakė savivaldybės vadovas A. Vrubliauskas. – Ypač smagu čia matyti jaunus žmones, šokių studiją „Gojelis“, kuri mūsų rajoną garsina ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Žiūrėdamas į jaunimą matau – tai mūsų ateitis. Linkiu jums visiems gražaus vakaro, daug teigiamų emocijų!“ – kalbėjo meras.

Šventėje koncerto Eičiūnų folkloro ansamblis ir liaudiškos muzikos kapela „Žolynai“, Butrimonių folkloro ansamblis „Dėdės ir dėdienės“, vokalinė grupė „Crescendo“, Butrimonių gimnazijos jaunučių ir jaunimo choras. Šoko moterų linijinių šokių grupė „Gracija“ ir, žinoma, šokių studija „Gojelis“. Grojo ir savo dainas dainavo Juozas Kavaliauskas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 Video: