Milijonai gyvūnų rūšių naudojasi išbandytais tinkamiausio partnerio paieškos metodais – nuo keisčiausių ritualų iki bandymo pritraukti puošniausiomis uodegomis. Būtent šie poravimosi būdai tapo naujo „discovery+“ realybės šou „Meilė džiunglėse“ pagrindu, kuriame 14 vienišių ieškos tikros meilės dar nematytu būdu – negalėdami pratarti nė žodžio.

Į Kolumbijos džiunglių gilumą nukelsianti „Meilė džiunglėse“ (angl. Love in the Jungle) ne tik stebins žiūrovus išskirtiniu ir iki šiol nematytu realybės šou konceptu, atskleis intymiausius momentus tarp unikalių dalyvių ar leis išvysti smagiausius vakarėlius, bet ir pažvelgs į laukinę žmogaus prigimtį. Naujoji laida jau yra prieinama Lietuvos auditorijai.

Septyniuose epizoduose galima susipažinti su keturiolika artimo ryšio ieškančių žmonių, kurie turės rasti tikrąją meilę arba palikti Pietų Amerikos šiaurėje įsikūrusią oazę.
Žiūrėdami privačiame Kolumbijos miškų draustinyje nufilmuotą realybės šou žiūrovai ne kartą galės pasijusti lyg stebėdami tikrą dokumentiką apie gamtą ir gyvūnus – tokį jausmą padės sukurti ir ekspertai, komentuojantys bei aptariantys dalyvių elgesį tarsi jie būtų pirmą kartą matomi laukinėje gamtoje.

Įdomu ir tai, kad surasti tikrą meilę čia bus privaloma flirtuojant be žodžių pagalbos, o visi vienišiai prisistatys kaip skirtingi gyvūnai – tigrai, antys ar net ūdros – geriausiai atitinkantys jų asmenybę. Dalyviai varžysis skirtinguose fiziniuose iššūkiuose, paremtuose realiais gyvūnų poravimosi ritualais.

Keturiolika meilės ieškotojų kausis kaip nuožmios rupūžės, strykčios kaip flamingai ir riaumos kaip elniai – visa tai su tikslu atrasti savo antrąją pusę. Tokiu būdu bus siekiama išsiaiškinti, ar meilės kalba iš tikrųjų yra kitokia nei žmonių.

Kaip seksis šiuolaikiniais pasimatymais ir pažinčių programėlėmis nusivylusiems dalyviams? Ar laukinės prigimties puoselėjimas ir „liežuvio prarijimas“ sukels daugiau problemų nei atneš patikimų sprendimų?

Atsidurti Kolumbijos džiunglių gilumoje padės „discovery+“ platforma, Lietuvoje pasiekiama per „Go3“ televiziją.

Apie „Warner Bros. Discovery“:
„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.