2020 m. sausio 9 d. Daugų Vlado Mirono gimnazijoje vyko ketvirtosios Daugų seniūnijos  sporto žaidynių varžybos, kurias organizuoja Alytaus r. meno ir sporto mokykla ir Daugų sporto ir kultūros klubas „Daugis“.

Varžybose panoro dalyvauti šešios smiginio komandos ir aštuoniolika metikų, tai šių žaidynių dalyvių rekordas. Tris su puse valandos sportininkai varžėsi dėl ketvirto sezono čempiono vardo.  Smiginio dalyviai rungtyniavo 301 žaidimo rungtyje, o baudų metikai turėjo mesti penkis partus po dešimt metimų.

Smiginio varžybose net penkios komandos surinko po aštuonis taškus ir tik suskaičiavus tarpusavio rezultatus paaiškėjo, kad šių metų čempionais tapo asociacijos „Daugų kraštas“ komanda (Giedrius Rusinas, Laima Grikšienė, Irma Karpiejienė, antrąją vietą iškovojo Daugų Vlado Mirono gimnazija (Marina Juonienė, Olga Kazlauskienė, Algis Cincilevičius), trečiąją–  komanda „Sala“ (Dalia Vilkienė, Mindaugas Maldonis, Saulius Vainauskas).

Baudų metimo varžybose moterų tarpe pirmąją vietą iškovojo Irma Karpiejienė įmetusi 26 kartus, antrąją Laima Grikšienė (22), trečiąją–Dalia Vilkienė (19). Vyrų varžybose, įmetęs 40 kartų, nugalėjo  Saulius Vainauskas, antrąją vietą laimėjo Almantas Jakimavičius (39), trečiąją–Danielius Jakubavičius (39).

Vasario 5 d. 17.30 val. VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje vyks tinklinio varžybos, kuriomis ir baigsis 2019/2020 m. sezono  Daugų seniūnijos sporto žaidynės.