Ir nors Dauguose prie policijos nuovados ežero pakrantė  nėra oficialiai įvardinta paplūdimiu-pliažu, čia ne mažiau nei kitur šiltu metų sezonu renkasi žmonės pasimaudyti ir atsikvėpti. Tačiau čia buvę trys, dabar jau du, lieptai yra nepakankamai geros būklės, dėl ko rugpjūčio mėnesį buvo susižalojusi net ir mergaitė.


Prie dabartinio policijos nuovados pastato ežere nuo neatmenamų laikų stovėjo kelių aukštų medinis masyvus lieptas-tramplinas, tačiau laikui bėgant ir jam susidėvėjus, dėl finansinių ir žinoma saugumo sumetimų, jis buvo pakeistas į kur kas mažesnį. O ir šiam supuvus, šiomis dienomis bendruomenės "Daugų kraštas" pirmininkės Raimondos Šilalienės iniciatyva pagal projektą, žadamas statyti naujas pontoninis lieptas.


Kiti du šalimais esantys lieptai priklauso Alytaus r. meno ir sporto mokyklai bei policijos nuovadai, būtent ant kurio, dėl sutrešusių lentų ir atsiradusių kiaurymių, ir  buvo susižalojusi mergaitė. 

Turimomis žiniomis Daugų seniūnijos atstovai apie liepto avarinį stovą pranešė Alytaus aps. VPK ir gavo pažadą, kad bus pasirūpinta tuo.


Kol kapitališkai bus imtasi remontuoti šiuos du lieptus, seniūnijos darbuotojai apžiūrėjo jų stovius, pakeitė labiausiai supuvusias lentas, pašalino kitus susidėvėjimo aspektus.

Ir nors vasara jau praėjo ir maudynių čia sumažėjo, vistiek nepaleiskite savo vaikų, bet kur poilsiauti ar žvejoti, nelaimė ir lygioje vietoje gali ateiti. 

Danielius Jakubavičius