Dauguose vyko atviros Alytaus rajono šaškių ir stalo teniso varžybos

2019 m. kovo 23 d. Alytaus r. meno ir sporto mokykloje vyko atviros rajoninės šaškių ir stalo teniso varžybos. Sportininkai iš Mikalavo, Butrimonių, Daugų ir svečiai iš Perlojos (Varėnos raj.) rungtyniavo komandinėse varžybose, stalo tenisinkai išsiaiškino ir stipriausią varžybų dalyvį  asmeninėse varžybose.

Šaškių varžybose nugalėjo  Daugų sporto ir kultūros klubo „Daugis“ komanda (Irena Kavolynienė, Juozas Židžiūnas ir Antanas Tiknius), antrąją vietą laimėjo VšĮ Daugų TVM, trečiąją-Butrimonys.

Stalo teniso varžybose varžėsi šešios komandos, pirmąją vietą iškovojo Perlojos II komanda (Mantas Baublys ir Nerijus Baublys), antrąją-Daugų I komanda (Algirdas Bernatavičius ir Sigitas Junevičius), trečiąją-Perlojos I komanda (Vytautas Balionis ir Gintautas Kanauka). Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi svečiams, nugalėjo Vytautas Balionis, antrąją vietą laimėjo Mantas Baublys, trečiąją-Nerijus Baublys.