Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus apskr. VPK) viršininkas Alvydas Jurgelevičius įteikė Lietuvos policijos generalinio komisaro padėkas ir atminimo ženklus Alytaus rajono merui Algirdui Vrubliauskui ir Všį Alytaus r. pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Giedrei Ilgūnaitei už aktyvų bendradarbiavimą su Lietuvos policija ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo Covid-19 ligos procesą. Generalinio komisaro padėka taip pat bus įteikta ir Lazdijų rajono merei Ausmai Miškinienei.

Viršininkas merui ir direktorei dėkojo už suteiktą galimybę Alytaus apskrities policijos pareigūnams būti paskiepytiems vieniems iš pirmųjų, už glaudų bendradarbiavimą ir rūpestį pareigūnais, kurie sunkiausiu metu kartu su medikais buvo pirmose kovos su Covid-19 liga gretose.

Alytaus apskr. VPK viršininko įsakymu padėkos už bendradarbiavimą, pagalbą testuojant ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo Covid-19 ligos procesą įteiktos Alytaus miesto merui Nerijui Cesiuliui ir Alytaus miesto savivaldybės gydytojui Povilui Jagelavičiui. Svečiai buvo maloniai nustebinti ir akcentavo, kad sklandus institucijų darbas ir tarpusavio komunikacija labai svarbi sprendžiant aktualiausias miesto problemas.

Alytaus apskr. VPK viršininko padėkos taip pat bus įteiktos:

    Mariui Jasaičiui, Alytaus poliklinikos direktoriui;

    Nijolei Dirginčienei, Birštono savivaldybės merei;

    Ričardui Malinauskui, Druskininkų savivaldybės merui;

    Rasai Legevičiūtei-Davidonei, Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro koordinatorei;

    Alvydui Vaicekauskui, Prienų rajono savivaldybės merui;

    Artūrui Ivanauskui, Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriui;

    Algiui Kašėtai, Varėnos rajono savivaldybės merui;

    Alvydui Verbickui, Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriui;

    Danui Bortkevičiui, Varėnos rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vadovui.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Alytaus apskr. VPK paskiepyta 90-100 procentų dirbančiųjų pareigūnų ir darbuotojų. Džiaugiamės atsakingu pareigūnų požiūriu ne tik į vykdomas pareigas, bet ir į sveikatą.

Likime ir būkime sveiki.

 

Alytaus apskr. VPK informacija