Krokialaukio seniūnijos gyventojai gruodžio 7-ąją rinkosi į Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos skyrių-daugiafunkcį  centrą pirmiausia sušilti adventinėje popietėje ,,Sušildykim sielas rimties laukimu“ ir į kalėdinės eglės žiburių įžiebimo šventę.

    Prasmingą popietę praleidome kartu su folkloro ansambliu ,,Rūta“ iš Ūdrijos (vadovė R. Zabitienė). Ne tik mokėmės pinti advento vainiką, bet ir prosenelių advento laikotarpiu dirbtų darbų (plunksnas plėšyti, siūlus  lenkti ant lankčio), žaisti senuosius žaidimus, dainuoti primirštas dainas. Popietės pabaigoje į svečius užsuko dėdė girinis su savo palyda -  gimnazijos nykštukais-šokėjais, dainų atlikėju Juozu, jaunimo šokių grupe (Alytaus r. sav. Kultūros centro Krokialaukio skyriaus). Girinis atvežė dovanų, o jų šiais metais išties buvo daug, kadangi prieš šventę Alytus r. savivaldybės viešosios bibliotekos Krokialaukio filialo bibliotekininkė J. Vaičiulienė inicijavo visų įstaigų, esančių Krokialaukio seniūnijoje, eglučių parodą. Akcija pavyko, nes pagaminta 14 viena už kitą gražesnių ir įdomesnių šv. Kalėdų simbolių. Tad nuoširdžiai padėkota ir saldžiosios dovanos  įteiktos Krokialaukio ugniagesių komandai, gimnazijos pedagogams, seniūnijos, ambulatorijos bibliotekos, kultūros darbuotojams, parduotuvių ,,Aibė“ ir ,,Dausima“, VšĮ ,,Kretingos maistas“ kolektyvams, įmonei ,,Jolantos karšti užkandžiai“, Krokialaukio Leinio gatvės gyventojams (Laimutė Busaitienė), Santaikos bendruomenei kartu su bibliotekos ir kultūros darbuotojais, Ūdrijos bibliotekai, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus kolektyvui. Be dovanėlių neliko nei vienas šventės dalyvis -  visi gavo po didelę saldžiąją dovanėlę-siurprizą.

     Bibliotekininkė J. Vaičiulienė pasidžiaugė, kad biblioteka, palaikydama Prezidentės akciją ,,Knygų Kalėdos“, kasmet gauna dovanų įdomių knygų, šiais metais gyventojai bibliotekai taip pat aktyviai dovanoja knygas. Vicemeras A. Balčiūnas ir seniūnas R. Jarmala pasidžiaugė, kad žmonės tampa vis aktyvesni ir noriai dalyvauja renginiuose bei prasmingoje akcijoje. Vicemeras visiems nuoširdžiai palinkėjo susikaupimo, prasmingo laukimo ir  gražių, sveikų artėjančių švenčių. 

    Visų vaikų laukiamiausia šventės dalis – eglutės įžiebimo momentas. O Krokialaukio eglutė šiemet įspūdinga, sužėrėjusi beveik 8 tūkstančiais  žiburėlių. Kad ji tokia būtų,  bibliotekininkė J. Vaičiulienė aplankė kiekvieną gyventoją, kiekvieną seniūnijos įmonę ir už surinktas lėšas, pasikvietusi į pagalbą Krokialaukio seniūnijos darbuotojas (Rasą Venčkauskienę, Jurgitą Mikulionienę, Laimą Ravinskienę, Erminą Kastenskienę)  bei  Alytaus r. sav. Kultūros centro Krokialaukio skyriaus kultūrinės veiklos vadovę A. Turčinavičienę, ne tik išpuošė eglutę, bet ir surengė įspūdingus, Krokialaukio padangę nušvietusius fejerverkus. Ir visai nesvarbu buvo, kad gamta ne sniegu džiugino, o rudenišku lietučiu purškė, visų nuotaika buvo džiugi ir pakili, sušildyta prie žmogiškojo solidarumo aukuro. Popietės pabaigoje karšta arbata, imbieriniai sausainiai, kūčiukai ir pasninko silkė skleidė šv. Kalėdų dvasią, o žėrinčios eglutės švieselės veda ramybės ir susitekimo keliu Didžiojo Gimimo link.

     Ypač norisi padėkoti Rimutei, Aidui ir Rimui Voboliams, kurie negailėdami savo laiko ir sveikatos, girliandas paruošė ilgam šventiniam švytėjimui.   

Popietės pabaigoje asociacija ,,Krokialaukio bendruomenė“ visus pakvietė pasivaišinti  karšta arbata, pasninko silke, imbieriniais sausainiais ir kūčiukais, skleidžiančiais šv. Kalėdų dvasią ,o bendruomenės pirmininkė J. Šiupšinskienė palinkėjo, kad  žėrinčios eglutės švieselės vestų ramybės ir susitekimo keliu Didžiojo Gimimo link.

       Asociacijos ,,Krokialaukio kaimo bendruomenė“ pirmininkė Janina Šiupšinskienė