Danielius Jakubavičius

Netikėta žinia – mirė Miroslavo seniūnas Vytautas Sinkevičius – seniūnijos ir rajono žmones pasiekė praėjusio šeštadienio vakarą(2021 09 18). Paskutinę darbo dieną, penktadienį, seniūnas buvo neįprastai linksmas, šmaikštavo, atsisveikino su kolegomis iki kitos darbo savaitės, kuri V. Sinkevičiui neišaušo.  

Mirties priežastis – pernešiotas širdies infarktas. V. Sinkevičius gimė 1959 m.

Rugsėjo 28 dieną būtų šventęs 62 metų gimtadienį, o neilgai trukus ir išėjimą į pensiją. Tačiau į užtarnautą poilsį vyrui nebuvo lemta išeiti. Jis iškeliavo amžinybėn...

V. Sinkevičius mokyklą baigė Miroslave, toliau mokėsi Balbieriškio žemės ūkio mokykloje. 2008 m. Alytaus kolegijoje įgijo administravimo specialybę.

V. Sinkevičius Miroslavo seniūnu dirbo 11 metų, nuo 2010 m. gegužės. Dvi kadencijas: 1995 – 1997 m. ir 2002 – 2005 m. dirbo Alytaus rajono savivaldybės taryboje.  Dalyvavo visuomeninėje veikloje.

Su antrąją žmona Sigita, V. Sinkevičius užaugino du vaikus: dukrą ir sūnų, kurie sukūrę savo gyvenimus ir su tėvais jau negyveno. „Atrodytų, buvo galima džiaugtis vienas kito draugija ir buvimu kartu, bet likimas Vytauto gyvenimo stygą nutraukė netikėtai“, – su liūdesiu kalbėjo S. Sinkevičienė. Žmona Sigita ir artimieji prislėgti dėl netekties. „Man labai geras, rūpestingas, atidus žmogus visus 31-erius santuokos metus buvo“, – apie vyrą kalbėjo S. Sinkevičienė. 

Po darbo V. Sinkevičius ūkininkavo. Su žmona Sigita augino avis, per metus jų augindavo iki 100.

Pasak žmonos Sigitos, Vytautas sveikata nesiskundė. „Tiesa, buvo pajutęs blogumą, lankėsi pas daktarus, bet jie nepamatė, kad pas jį buvo infarktas“, – prisiminė žmona.

Mirusį V. Sinkevičių rado žmona. „Šeštadienio ryte, apie pusė septynių išvažiavau į darbą. Vytautas dar gulėjo. Grįžusi po darbo, po septynioliktos valandos, jį radau kitaip gulintį lovoje, užsiklojusį... Jis taip ir nebuvo atsikėlęs... “, – su jauduliu pasakojo Sigita.  

V. Sinkevičius amžino poilsio atguls Metelių kapinėse. 

Šiuo metu jis pašarvotas Miroslave, karstas išnešamas ketvirtadienį 11.30 val. Šv. Mišios Metelių bažnyčioje 13 val.