Nuo vaikystės, nuo kūdikio lingės

Iš tavęs vien tik laimę mes semiame.

Amžinai mes tau liekam skolingi

Už gyvybę, už visą gyvenimą

Už tą meilę – bekraštę ir šventą

Ir už plauką, be laiko nubalintą

Žodis „ačiū“ ir mažas, ir menkas,

Atsilygint tik meile tegalima. 

Gegužės 3 d. Alytaus r. Kumečių bibliotekoje, vyko edukacinis užsiėmimas – gėlių gamyba ,,Gražiausios gėlės – MAMAI“. Užsiėmimą vedė Lazdijų rajono, Seirijų bibliotekos, bibliotekininkė Miglė Butkevičienė.  Smagu, kad susirinko nemažas būrys dalyvių: bibliotekos lankytojai , Kumečių bendruomenės moterys ir Kumečių dienos centro vaikučiai. Visi kartu gamino gražiausius gėlės žiedus iš popieriaus.

Bibliotekininkė Miglė, supažindino su gėlių gamybos technologija ir naudojamomis medžiagomis.  Negailėjo patarimųir ne vienam padėjo pasigaminti kuo gražesnį gėlės žiedą. Džiaugsmas spindėjo ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų akyse, kai kiekvienas rankose laikė savo kruopštaus darbo rezultatą.

Nuoširdžiai dėkojame, Miglei už profesionalių paslapčių atskleidimą. Prie kavos puodelio moterys džiaugėsi įgytomis žiniomis, šiltu bendravimu, puikia nuotaika.

Vaikučiai gėles išsinešė į namus padovanoti brangiausiam žmogui – Mamai, o moterys paliko bibliotekoje, kuriomis sekančią  dieną (gegužės 4 d.) papuošėme salę, kur vyko tęstinis Motinos dienos renginys -popietė ,,Gražiausios gėlės - Tau MAMA“.  Tai Livetos, Petro ir Ingridos Kazlauskų šventinis koncertas, Kumečių vaikučių Gabrielės, Luko Matukonių ir Albinos Kasperavičienės jautrūs poezijos posmai, iš poetės Laimužės Stankevičienės knygelių , kurie buvo skirti ne tik susirinkusioms salėje motinoms, bet ir iškeliavusioms į amžinybę.  Gilus meninis žodis palietė kiekvieno žiūrovo širdį.

Susirinkusiejidainavo su šauniaisiais Kazlauskais, vaikučiai šoko - žiūrovai negailėjo aplodismentų. Pasibaigus koncertui  visi pasijuto tarsi šiltoje šeimos šventėje , kuri buvo skirta  brangiausiam žmogui  - MAMAI.