Seniūnė Rima Čelkonienė įsitikinusi, kad po žiemos šiek tiek aptvarkius šalia Pivašiūnų esančio ežero pakrantę, ši graži vieta gali būti naudojama ne tik gyventojų vasaros poilsiui, bet ir įvairiems renginiams. Pasak seniūnės, jau balandžio mėnesį čia gali įvykti vestuvės, nes jaunavedžiai pageidauja tuoktis būtent Pivašiūnų paplūdimyje.

Apie tai R. Čelkonienė papasakojo jau tradicija tapusiame Alytaus rajono savivaldybės vadovų susitikime su seniūnijų ir įstaigų darbuotojais, aptariant svarbiausius darbus, kylančias problemas ir jų sprendimo galimybes. Karantinas atėmė galimybę susitikti ir bendrauti gyvai, todėl rajono savivaldybės vadovai rado naują darbo formą – nuotolinius pasitarimus ir susitikimus su seniūnijų aktyvu.

Pivašiūnų seniūnijai skirtame susitikime buvo prašoma sutvarkyti vandentiekio trasos atkarpą, aplinką prie atnaujinto gimnazijos pastato, kapinių takelius.

R. Čelkonienė sakė, kad krūmų ir medžių šakoms tvarkyti jiems reikia benzininio pjūklo ir trimerio. Savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė įsitikinusi, kad tie dalykai daromi paprastai, administracijos nustatyta tvarka.

G. Jociunskaitė taip pat sakė, kad jau pradėta greideriu lyginti seniūnijos kelius. Tvarkomas Lačionių kelias. Rengiamas Bazorų gatvės tvarkymo projektas.

Mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė atkreipė Pivašiūnų seniūnijos vadovės, socialinių, kultūros darbuotojų, bibliotekininkų dėmesį, kad visi jų darbai svarbūs, bet už viską svarbiau – žmogaus gyvenimas.

“Padėkime žmonėms! Jeigu išgirstate, kad yra vienišų, ligotų, senyvo amžiaus žmonių, kuriems reikia pagalbos, - duokite mums apie tai žinoti. Savivaldybė stengiasi eiti arčiau žmogaus ne tik su medicinos pagalba, socialinėmis paslaugomis, bet ir su knyga, kultūros renginiu, nuoširdžiu bendravimu”,- tokiais žodžiais į virtualaus susitikimo dalyvius kreipėsi vicemerė D. Kitavičienė.

Apie jau nuveiktus darbus ir planuojamus renginius papasakojo Pivašiūnų globos namų direktorius Sigitas Karlonas, Viešosios bibliotekos ir jos filialų atstovai, Amatų centro darbuotoja Stasė Čižauskienė. Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Giedrė Ilgūnaitė pastebėjo, kad Pivašiūnų krašto žmonės kol kas neaktyvūs skiepijantis nuo COVID-19, taip pat ji kvietė pivašiūniškius neapleisti savo sveikatos reikalų, nes uždelstas ligas gydyti sunkiau.

Kultūros centro direktorė Eglė Sereičikienė sakė, kad, be tradicinių Žolinės atlaidų, Pivašiūnuose ruošiamasi Joninių ir Vasaros šventėms. Tikimasi, kad iki to laiko karantinas bus atšauktas, o jeigu ne – bus ieškoma netradicinio švenčių formato, jos persikels į virtualią erdvę.

Alytaus rajono savivaldybės informacija