Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pakvietė dar nepasiskiepijusius rajono gyventojus, ypač jaunimą liepos 13 d. atvykti į nuotykių parką „Tarzanija“.

„Visi, kas ten pasiskiepys nuo COVID-19, - galės nemokamai pramogauti, pasivaišinti. Mums svarbu ne tik žmonių sveikata, bet ir jaunimo motyvacija, kartu – ir galimybė šeimoms atrasti įdomią pramogų vietą, prasmingai praleisti dieną“,- sakė meras Algirdas Vrubliauskas.

Į mero kvietimą atsiliepė gausus būrys žmonių – per pirmąsias 4 akcijos valandas jau buvo paskiepyti 168 gyventojai. Jie galėjo pasirinkti norimą vakciną.

„Manau, kad iki 18 valandos dar paskiepysime nemažai norinčiųjų, nes skiepytis žmonės atvyksta ir be išankstinės registracijos. Matome link parko nuolat judantį automobilių srautą. Akcija tikrai pasiteisino. Tikimės, kad galėsime ją pakartoti ir rugpjūčio mėnesį, prieš moksleiviams grįžtant į klases“,- iš skiepijimo punkto pasakojo Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė.

Pasiskiepiję vaikai ir jaunimas gavo kuponus, su kuriais nemokamai galėjo patekti į visas pramogų parko trasas, laipynes, net įveikti skrydį per Nemuną, pašėlti kalneliuose. Suaugusieji mieliau rinkosi ne aktyvias pramogas, o pasimėgavimą pietumis šalia „Tarzanijos“ nuotykių parko esančiame restorane „Dzūkijos dvaras“.

Neturintys kuo atvykti, bet pageidaujantys skiepytis rajono gyventojai buvo atvežti į pramogų parką ir parvežti namo seniūnijų, gimnazijų transportu.

                                                                     Alytaus rajono savivaldybės informacija