Aš saulės spindulys, Mamyte,

Akių šviesa, kurią matai.

Aš tavo laimė ir gyvybė,

Kaip upės žydintys krantai.

 

Tokiais posmais Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus mokiniai pradėjo šventinį koncertą. Mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai paruošė stilizuotą sveikinimą mamoms – spektakliuką „Varlytės kelionė“. Visiems buvo smagu žiūrėti į gražiai pasipuošusius mažuosius aktorius, kurie ir vaidino, ir drąsiai sakė eilėraštukus. Pradinių klasių mokiniai šokius, dainas ir eilėraščius taip pat skyrė savo mamoms. Susirinkusias mamas, močiutes ir kitus svečius džiugino linksmos ir sentimentalios dainos. Keletą kūrinių dovanojo ir Punios kepeliukė „Nemunėlis“, vadovaujama G.Šmito.

Daugiausia jaudulio patyrė Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Punios skyriaus mokiniai, atlikdami atsiskaitomojo koncerto kūrinius, kuriuos taip pat dovanojo mamoms. Pasirodžiusieji sulaukė gausių aplodismentų. Mokytojas G. Pikūnas džiaugėsi, kad mokiniai pamilo muziką ir  grožisi kiekvienu išmoktu kūrinuku. Susirinkusius žiūrovus savo muzikavimu džiugino ir du Alytaus r. sporto ir meno mokyklos Miroslavo skyriaus mokiniai, kurie mokosi jau ne pirmus metus.

Koncertą užbaigė sveikinimas ir padėka mamoms „AČIŪ, MAMA, KAD TU ESI!” bei Punios mokinių atliekama daina “Pavasariniai žiedai”. Galiausiai savo dovanėles įteikė jauniausieji mokiniai. Po koncerto mamos buvo ir susigraudinusios, ir pakiliai nusiteikusios, tačiau visos atrodė laimingos ir džiaugėsi, kad Punios mokykla tęsia tradicijas ir gegužės pradžioje dovanoja mokinių koncertą mamoms.

 

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija