Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis  skyrius  pateko į pirmąsias 50 atrinktų šalies mokyklų, kuriose 2018-2019 m. m.  vyks Laisvės TV organizuojamas visuomeninis projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“.  Nuo 2018 m.  rugsėjo iki 2019 m. vasario mėn.  mūsų mokyklą aplankys keturi įdomūs svečiai, kurie pasidalins savo asmenine patirtimi, bendraus, drąsins mus ir įkvėps siekti išsikeltų tikslų.

    Rugsėjo 14-ą dieną jau įvyko pirmasis projekto  „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ susitikimas. Į mokyklą atvyko Žinių radijo laidų vedėjas, žurnalistas Aurimas Perednis. Džiugu, kad mus padrąsinti, įkvėpti ir palaikyti atvyko žmogus, kuriam už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje šalies atkūrimo šimtmečio proga buvo įteiktas garbingas apdovanojimas – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalis. Apdovanojimą įteikė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė. Bendraudamas su mokiniais svečias dalinosi savo įžvalgomis įvairiais visuomenę dominančiais klausimais, pasakojo apie radijo laidų vedėjo darbą, netgi pakvietė atvykti į studiją susipažinti su radijo žinių vedėjo darbu iš arčiau. Susitikimas vyko nuoširdžiai kalbantis. Mokiniai buvo kviečiami pateikti klausimus, į kuriuos buvo stengiamasi atsakyti, o dviem įdomiausių klausimų autoriams buvo pažadėta atsiųsti dovanų po knygą.  Įdomiausius klausimus pateikė penktokas Justas Šmitas ir dešimtokas Karolis Michalauskas.

   Susitikimas visiems patiko. Tikrai pelnytai žurnalistas A. Perednis įvertintas už atviros visuomenės kūrimą, pilietiškumo ir diskusijų kultūros skatinimą. Savo jauniesiems klausytojams  svečias palinkėjo nepaliauti stebėtis, nes kol yra dalykų, kurie gali nustebinti, tol judame pirmyn, tobulėjame.

 

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija