Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame skyriuje šiais metais nutarėme paminėti  linksmai ir išradingai. Praėjo 101 metai nuo Lietuvos valstybės atkūrimo, tad norisi  antrą šimtmetį pradėti  dar kitaip nei pernai.

    Vasario 14-ąją, šv. Valentino dieną, nusprendėme ne tik sveikinti vieni kitus lipindami širdeles bei linkėdami mylėti ir būti mylimais, bet ir parodyti savo meilę Lietuvai. Organizavome akciją „Pražydus vasario sniege“, tik gaila, kad per keletą dienų sniego beveik nebeliko. Vis tik akcijos pavadinimo nekeitėme. Jos metu visi kartu, susirinkę prie mokyklos vėliavos, klausėmės skaitomų posmų, trumpos informacijos apie Vasario 16-ąją , Marijaus Mikutavičiaus dainos „Aš tikrai myliu Lietuvą!”. Laikydami rankose vėliavėles iš trispalvių širdelių bei šūkį, surengėme nuotaikingą fotosesiją.

    Dar vieną akciją „ Pasveikinkim vieni kitus“ vykdėme vasario 15-ąją ir nešini vėliavėlėmis aplankėme artimiausias Punioje esančias įstaigas, įmones – seniūniją, biblioteką, paštą, pirminės sveikatos priežiūros punktą, parduotuves – ir sveikinome jų darbuotojus bei sutiktus puniškius padovanodami trispalvę širdelių vėliavėlę. Sulaukėme daug šypsenų, padėkos žodžių ir džiaugėmės, kad dieną ir sau, ir kitiems praskaidrinome geromis emocijomis. 

Be to, vasario 15-ą d. vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu organizavome krepšinio turnyrą „3x3“ Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti bei Vasario 16-osios minėjimą  ‚Aš tikrai myliu Lietuvą!”. Krepšinio turnyre dalyvavo šeimininkų puniškių  ir Makniūnų mokyklos komandos. Varžybas laimėjo ir taurę iškovojo puniškiai, svečių komandos žaidėjai buvo apdovanoti antros vietos medaliais. Geriausiu žaidėju  pripažintas puniškis Dominykas Žilionis. Baudų mėtymo rungtyje 1-oji vieta atiteko Vaidui Daugirdai iš Makniūnų, o tritaškių rungtyje nepralenkiamas buvo  makniūniškis Orestas Gigas.

   Minėjimą „Aš tikrai myliu Lietuvą!“ pradėjome giedodami Tautišką giesmę. Po to mokiniai grojo lietuvių liaudies dainas, šoko, dainavo dainas apie Lietuvą, deklamavo eilėraščius. Renginio pabaigoje visus su švente pasveikino Alytaus rajono kultūros centro Punios skyriaus meno vadovė Laimutė Žūsinienė ir palinkėjo didžiuotis, kad esame lietuviai, džiaugtis, kad esame laisvi, kad gyvename Lietuvoje, kad galime be baimės ištarti:  ,,Aštikrai myliu Lietuvą!".

 

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija