Rugsėjo 25 d. Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos - Daiva Abramavičienė ir Daiva Bartkevičienė-, pasikvietusios į pagalbą ketvirtoko tėvelį Vitalijų Šmitą, išsiruošė į žygį ,,Rudenėlio taku“ – baigiamąjį judumo savaitės renginį.

   Visi į mokyklą susirinko puikios nuotaikos, nes į lauką šaukte šaukė šilta, visai ne rudeniška saulė, o vaizduotę kuteno būsimos kelionės nuotykiai.

Iš mokyklos kiemo žygeiviai patraukė Kunigiškių link. Pakeliui laukuose aptikę šiaudų rulonus,  vaikai linksminosi ir šėliojo: žaidė gaudynių, kopė į viršų, fotografavosi, bandė ridenti. Vedami Vitalijaus Šmito, mokiniai pamatė nuostabią Punelės atodangą, stebėjosi didžiausiu Punios rieduliu, grožėjosi Punelės vingiais.

    Pakeliui aplankę Nečiuikų šaltinį-kriokliuką ir įveikę 8 kilometrų kelio atkarpą, į mokyklą sugrįžo pavargę, tačiau nepaprastai laimingi. Šis žygis ne tik padėjo pamatyti, kokia graži mūsų gimtoji Punia, bet ir lavino mokinių ištvermę, fizines galias bei bendravimo įgūdžius.

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija