Rugpjūčio 27-osios vakarą į Santaikos kultūros namus gausiai rinkosi žiūrovai palydėti liepžiedžiais kvepiančios vasaros, pasiklausyti gražiausių dainų, skambios muzikos bei poezijos posmų. Čia vyko jau tradiciniu tapęs, trečius metus iš eilės vykstantis gitarų vakaras „Po rugpjūčio žvaigždžių lietumi“.

     Nuostabius kūrinius atliko svečiai: Artūras Petraška iš Marijampolės raj., Laura Kisieliūtė ir Jonas Kazakevičius iš Simno, duetas iš Daugų Ilona Zapolskienė su dukra Gabija, Vytautas Franckevičius iš Pivašiūnų, alytiškiai Kęstutis Leonavičius ir Dalia Kazlauskienė. Duoklę žiūrovui atidavė santaikiškiai – Juozas Kavaliauskas, Urtė Ardzevičiūtė bei Romas ir Deivydas Navakauskai. Poetė Sholastika Kavaliauskienė pristatė savo naujausią poezijos knygą „Seno parko tyloj...“, paskaitė naujausių eilėraščių, visiems susirinkusiems padovanojo eilėraštį apie Santaiką. Vakaro metu iš vedančiosios Rasos Navakauskienės lūpų skambėjo posmai apie išeinančią vasarą, krintančias rugpjūčio žvaigždes, gitarą ir meilę.

     Vakaro metu Karolina Andriuškevičiūtė visiems norintiems padovanojo Henna tatuiruotes. Žiūrovai ir dalyviai gėrėjosi Santaikos vaikų ir jaunimo piešinių paroda „Vasara, dar netariu sudie“, kurią parengė bibliotekininkė Laima Petkevičienė, skanavo Danguolės, Veronikos, Romutės ir Dalytės keptais obuolių pyragais, užgerdami kvapnia vasaros žolelių arbata.

     Renginį organizavo Santaikos kultūros namai, rėmėjas – UAB „Arvedas“.

     Palydėjome vasarą, o gal...dar truputį kaitros susigrąžinsime? Labai to norėtųsi.

 

Rasa Navakauskienė – renginių organizatorė Santaikoje