Marita Jančiukaitė

Šį šeštadienį rugsėjo mėn. 26 d. 12 val. Trakų rajono Onuškio bendruomenė kviečia visus dalyvauti Kipro Petrausko aikštėje, tradiciniame 14 metų iš eilės vykstančiame „Onuškio kermošiuje“.

Šventėje koncertuos vietos saviveiklos kolektyvai, gimnazijos mokiniai, kultūros namų nariai. Renginį ves Apolionija Zizirskienė.

Šventės suorganizuoti nesutrukdė net ir vis sparčiau  siaučiantis virusas.

Daugiausiai prie renginio prisidėjo įstaigų vadovai, bendruomenės nariai, kiekvienas žmogus patapo ne tik dalyviu, bet ir renginio remėju.

Visiems bus įdomu pamatyti mugėje išsidėsčiusius 6 kiemelius, aktyvų „Medžiotojų“ būrelį ir kiekvieno jų ruošiamus tradicinius patiekalus. Šventėje galėsite paskanauti ne tik „Medžiotojų“ būrelio sriubos, bet ir Onuškio bendruomenės bulvinių blynų, daugybę visokių skanumynų. Mugės metu organizatoriai suteikia galimybę vietos gyventojams pristatyti tai ką pavyko užauginti per visus metus.

Kermošius stebins ne tik kiemeliais, kvepiančiais maistu ir atliekamais koncertais, bet ir žmonių su meile padarytais prizais. 

Be to 13 valandą vyks trijų knygų pristatymas, kuriose rašoma apie Onuškio kraštą ir istoriją. Bus galima pabendrauti su jų autoriais.