Paskutinį gegužės savaitgalį Palangoje vyko solo linijinių šokių festivalis „Palanga 2018“, pritraukęs šokio mylėtojus iš visos Lietuvos. Iš dzūkijos regiono atvykome ir mes – Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Butrimonių skyriaus šokių kolektyvo „Gojelis“ jaunuolių grupė (vad. Živilė Patinskaitė). Gegužės 25 d. vakare vyko repeticijos J. Basanavičiaus gatvėje, o gegužės 26 d. kolektyvai smagiai trypė linijinius šokius prie jūros. Po pasišokimo pajūry, ,,Gojelio’’ šokėjai kartu su dar 39 kolektyvais atliko parodomąją 14 šokių festivalio programą J. Basanavičiaus gatvėje. Tai buvo nuostabi šokių šventė, jungianti Lietuvos linijinių šokių šokėjus! 

Birželio 8-10 d. šokių kolektyvo ,,Gojelis’’ jaunių grupė kartu su Butrimonių moterų šokių grupe ,,Gracija’’ dalyvavo tarptautiniame festivalyje ,,Draugystės tiltas 2018’’ Palangoje. Tai buvo tryliktasis linijinių šokių festivalis, kuriame susirinko net 78 kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos. Birželio 8 d. vakare ,,Gojelio’’ šokėjai kartu su kitais kolektyvais dalyvavo repeticijoje pajūryje prie Palangos tilto. Birželio 9 d. šeštadienio rytas taip pat prasidėjo festivalio šokiais prie jūros, o vidurdienį šventė persikėlė į J. Basanavičiaus gatvę, kurioje dalyviai pademonstravo išmoktus šokius. Repertuarą sudarė 14 įvairaus stiliaus linijinių šokių. Čia visi Lietuvos miestų ir miestelių bei užsienio kolektyvai drauge kvietė žiūrėti, judėti, džiaugtis, atsipalaiduoti ir prisijungti šokti. Linijinių šokių festivalį vainikavo vakarėlis kartu su grupe ,,Patruliai’’, pagal kurios atliekamas dainas buvo šokami linijiniai šokiai.

Šios išvykos kolektyvams ,,Gojelis’’ ir ,,Gracija’’ paliko daug įspūdžių, šokėjai įgijo naujos patirties ir patyrė daug gerų emocijų