Gera nuotaika, azartiškas žaidimas, draugiški rankų paspaudimai, gražūs įvarčiai, kūrybiškos užduotys – visa tai galima pamatyti ir pajausti jau tradiciniais tapusiuose laisvųjų fizinio ugdymo mokytojų Valdo Valvonio ir Sigito Junevičiaus bendruose neformaliojo švietimo užsiėmimuose. Jie vyksta keletą kartų per metus kartu suburiant Butrimonių, Daugų Vlado Mirono gimnazijų ir Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus mokinius, lankančius NVŠ programos „Bendro fizinio paruošimo“ ir „Futbolo pratybos vaikams ir jaunimui“ būrelius.

Šį kartą draugiškas susitikimas vėl buvo organizuojamas Butrimonių gimnazijos sporto salėje. Nuotaikingas apšilimas su šokio elementais, pagrindinių futbolo technikos veiksmų tobulinimo treniruotė ir pradedančiųjų bei pažengusiųjų futbolo srityje mokinių varžybos vėl susipynė su dideliu emocijų pliūpsniu ir fizinių savybių deriniu. Nors varžybos buvo draugiškos, visi norėjo švieslentėje matyti kuo didesnį įvarčių skaičių, todėl energija liejosi per kraštus ir kiekviena sekundė buvo aukso vertės. Po intensyvios 40 min. kovos susumavus 1-2 ir 3-4 klasių įvarčius nežymia persvara šį kartą pergalę iškovojo jungtinė Butrimonių gimnazijos ir Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus komanda.

Visiems žaidėjams teko saldūs prizai, mokytojui Sigitui Junevičiui įteikta Butrimonių gimnazijos padėka už kūrybingą vaikų ugdymą bei prasmingas sportines veiklas, o bendrai nuotraukai sustoję mokiniai spinduliavo gera nuotaika ir noru kuo greičiau susitikti revanšui Dauguose.


Butrimonių gimnazijos informacija