Rugsėjo 29 d. Grybų šventė „Geltona, Žalia, Raudona“ Varėnoje.

7.00–10.00 Lietuvos grybavimo čempionatas Varėnos rajono savivaldybės mero Algio Kašėtos taurei laimėti Marcinkonių girioje.

8.30 Šventinio traukinio išvykimas iš Vilniaus geležinkelio stoties į Varėną (šventės dieną maršruto Vilnius–Varėna–Vilnius bilietams taikoma nuolaida).

9.55 Šventinio traukinio sutiktuvės (Varėnos geležinkelio stotyje).

10.15 Teatralizuota šventinė eisena (nuo Varėnos geležinkelio stoties). Eisenos maršrutas.

11.00–17.00 Programos kiemeliuose, amatininkų darbų ir prekybos mugė, Lietuvos grybautojų transporto priemonių paroda, sporto varžybos (Vasario 16-osios g., Vytauto g. ir J. Basanavičiaus g.).

Programa didžiojoje scenoje, prie savivaldybės

11.00 Grybų šventės atidarymo programa „Geltona, Žalia, Raudona“.

Koncertuoja Varėnos rajono meno kolektyvai.

11.30 Varėnos kultūros centro mišraus choro „Harmonija“ ir moterų vokalinio ansamblio „Rūta“ koncertas.

12.10 Pasvalio kultūros centro folkloro ansamblio „Rags“ koncertas.

12.30 Varėnos rajono folkloro kolektyvų pasirodymas.

Koncertuoja Sarapiniškių kultūros centro folkloro ansamblis „Šilaicis“, Matuizų kultūros centro folkloro ansamblis „Verbena“, Varėnos kultūros centro folkloro ansamblis „Žeiria“, Žiūrų kaimo folkloro ansamblis.

13.40 Grupės „Sayat Nova“ koncertas (Armėnija).

14.00 Lietuvos grybavimo čempionato dalyvių apdovanojimas. Varėnos kultūros centro šokių studijos „Fantazija“ pasirodymas.

14.30 Varėnos miesto vaikų ir jaunimo meno kolektyvų pasirodymas.

Koncertuoja Moksleivių kūrybos centro šokių studija „Mikitukas“ ir vokalinė grupė, Merkinės ir Matuizų jungtinis merginų tautinių šokių kolektyvas, šokių studija „Dosado“, Varėnos kultūros centro vaikų grupė „Bruknelė“ ir Igoris Berinas, šokių studija „Fantazija“.

15.15 Lietuvos kapelų pasirodymai.

Koncertuoja Miežiškių kultūros centro Trakiškio padalinio kapela „Juostvingė“, Šeduvos kultūros ir amatų centro liaudiškos muzikos kapela „Užuovėja“, Perlojos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela, Nevarėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Trukt už vadžių“, liaudiškos muzikos kapela „Ratilai“.

17.00 Kiemelių šeimininkų pagerbimas. Varėnos krašto muzikantų koncertas.

17.30 Šeduvos kultūros ir amatų centro instrumentinės grupės koncertas.

18.00 Jaunimo muzikos grupės „The Groovy Group“ koncertas.

18.30 Atlikėjų Henriko Mališausko ir Arūno Klimo pasirodymas „Nuo bardų iki roko klasikos...“

19.00 Varėnos kultūros centro grupių „Grūda“ ir „Varėniai“ koncertas.

20.00 Jaunųjų atlikėjų pasirodymai.

Koncertuoja Justinas Stanevičius, šokių studija „Dosado“, Evita Cololo, Viktorija Čaplikaitė, Goda Debesiūnaitė, Patricija Mickutė, Brigita Janušauskaitė, Karolina Kastinevičiūtė.

21.00 Muzikinės grupės „2 Donatai“ koncertas.

22.00 Šventinis fejerverkas.

22.10 Sauliaus Prūsaičio ir grupės gyvo garso koncertas.

ŠVENTĖS ORGANIZATORIAI: Varėnos rajono savivaldybė, Varėnos kultūros centras