Deja, bet sekmadienį Dauguose metano dujomis šulinyje apsinuodijęs UAB "Simno komunalininkas" vairuotojas K. Šarkus, neišgyveno. Jo gyvybė šįryt Kauno klinikose užgeso. Reiškiame gilią užuojautą velionio artimiesiems...

Anksčiau skelbta:

2017 06 11d. apie 13.40 val. Alytaus r. Daugų m. Taikos gatvėje UAB "Simno komunalininkas" vairuotojas Kęstutis Šarkus, valydamas užsikišusius kanalizacijos šulinius, apsinuodijo metano dujomis ir praradęs sąmonę į vieną iš šulinių įkrito.

Pasak liudininkų, kažkas iš šalimais gyvenančių žmonių, matė kaip čia gatvės gale dirbo atvykęs vyriškis  r vos kai šulinyje išgirdo bumbtelėjimą ir prapuolusį vyriškį, iškart įtarė apie atsitikusią nelaimę. Buvo iškviesta pagalba. 

Pirmiesiems atskubėjusiems Daugų ugniagesiams Vytautui Sakalauskui ir Daniui Zarauskui, kaip tik pačiu laiku pavyko iš maždaug 7 m gylio šulinio ištraukti sąmonę praradusį K.Šarkų, kurį netrukus greitoji med.pagalba išvežė į Alytaus apskrities St.Kudirkos ligoninę.

Šulinio viršuje ir dugne matosi kraujo pėdsakai, sakoma, jog nukentėjusysis smarkiai susižalojo veidą.

Įvykis tiriamas

Iš policijos suvestinės: 

Birželio 11 d. apie 13 val. 30 min. Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Daugų sen., Daugų mstl., Alytaus r. savivaldybės įmonės darbuotojas (g. 1966 m.) darbo metu įkrito į atidengtą kanalizacijos šulinį. Nukentėjusiajam nustatyta koma, įtariamas kaklo slankstelio lūžimas, jis tolimesniam gydymui išvežtas į Kauno klinikas